Poznačte si ve svých diářích datum prvního čtvrtfinále Eurocupu - je to úterý 23. března (pozor, některé zdroje ještě uvádějí chybné původní datum). Termín se přesunul z důvodu vytíženosti pardubické ČEZ Arény. Další změnou je poněkud neobvyklý čas utkání - začne se ve 20.15 hodin. Důvodem je přenos zápasu na stanici Eurosport2.

Jen pro doplnění - odvetný zápas v Bilbau hraje domácí obhájce titulu o osm dní později, tj. 31. března.
Vstupenky na utkání s Bilbaem jsou k dispozici v následujících předprodejích: Ticketstream, ČEZ Aréna Pardubice, Městské Informační Středisko Pardubice. Předprodej v obchodě EXICO Nymburk začal v pondělí.

Zároveň platí stejná nabídka dotovaných vstupenek pro kluby a školy, jako již byla v základní části a v Last 16. Fanoušci mohou objednávat pětadvacet vstupenek na klub, cena je 5 Kč/kus. Na dobírku posílá klub lístky pouze do čtvrtka 18. března, vstupenky objednané po středě 17. března budou k dispozici k vyzvednutí na předem smluveném místě (Exico Nymburk, VIP vstup ČEZ arény před zápasem apod.).

Objednávat můžete na e-mailu: eurocup@basket-nymburk.cz.

O možnosti dopravy s Českými drahami zdarma z předem vybraných míst Vás budeme informovat, v současnosti o této možnosti klub intenzivně s ČD jedná.

(Tomáš Laš)