BK Sadská – Basketbal Pečky 73:66

Hosté vedli v průběhu druhé čtvrtiny o 18 bodů, přesto jim tento náskok na vítězství nestačil. Na vině je především jejich tragická střelba v druhé dvacetiminutovce, kdy zaznamenali pouhých 14 bodů.
Body: O. Teplý 16, Katrnoška 13, Bahník 10, J. Teplý 9, Jeřábek 8, Kroutil 8, Frumar 2. Šestky: 27/16:43/24, trojky: 7:6, fauly: 31:23. Čtvrtiny: 29:27, 8:25, 15:10, 21:4.

AŠ Mladá Boleslav B – Pečky 60:59

Pečky měly opět blízko k výhře. O jejich prohře rozhodla hrubá chyba při vyhození z autu po koši pouhé tři vteřiny před koncem. Domácí vystihli jejich přihrávku a z následného protiútoku zaznamenali vítězný koš.
Body: Bahník 28, Kroutil 11, O. Teplý 9, Frumar 4, Jeřábek 3, J. Teplý 2, Češpiva 2. Šestky: 26/15:15/9, trojky: 1:8, fauly: 13:18. Čtvrtiny: 19:14, 12:11, 14:16, 15:18.

BC Benešov B – BC Kolín B 95:82

Kolínská rezerva sice prohrávala po první půli o deset bodů, pak však zabrala a stáhla na rozdíl dvou bodů, jenomže v poslední části domácí neponechali nic náhodě a dovedli zápas do vítězného konce.
Čtvrtiny: 24:15, 20:19, 14:22, 37:26.

Alma Benešov : BC Kolín B 76:98

Na půdě druhého benešovského klubu si Kolíňáci vedli podstatně lépe. Výhra je udržela na druhé příčce.
Čtvrtiny: 15:18, 16:33, 23:28, 22:19.

BK Sadská – Sj Český Brod 63:66

Drama se šťastným koncem pro hosty, kteří v regionálním derby vyhráli o tři body.
Čtvrtiny: 20:15, 12:17, 16:14, 15:20.

AŠ Ml. Boleslav B – Český Brod 72:78

Stejně jako v prvním utkání, tak i ve druhém museli hráči Českého Brodu o vítězství bojovat až do posledního klaksonu. Nakonec i na půdě Mladé Boleslavi mohli slavit.
Čtvrtiny: 13:14, 20:22, 16:12, 23:30.

1. BC Benešov B 14 13 1 1324 : 969 (355) 27
2. BC Kolín B 14 10 4 1063 : 978 (85) 24
3. BK Kaučuk Kralupy nad Vltavou A 13 10 3 984 : 835 (149) 23
4. Sokol Kutná Hora 14 8 6 1031 : 1035 (-4) 22
5. AŠ Mladá Boleslav B 14 7 7 944 : 971 (-27) 21
6. TJ Slavoj Český Brod 14 7 7 970 : 1051 (-81) 21
7. BK EBC Mělník 14 6 8 1016 : 1085 (-69) 20