Kolínské béčko dvakrát vyhrálo a je třetí

Kolínsko - V dalším kole krajského přeboru si basketbalisté Peček připsali do tabulky jedno vítězství a jednu porážku. Stejně na tom byl i Český Brod.Pouze Kolín měl lepší bilanci, o víkendu dvakrát vyhrál. V soutěži mu patří po deseti odehraných kolech průběžně třetí příčka, Pečky jsou osmé a Český Brod desátý.

9.12.2009

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Martin Sidorják

Basketbal Pečky – Mělník 68:70

Domácí velkou většinu zápasu vedli. O výhře se ale rozhodovalo v poslední čtvrtině, kdy domácí selhali v zakončení.
Body: Jeřábek 14, Kroutil 13, Jelínek 13, J. Teplý 10, Frumar 9, Katrnoška 7, Šimpach 2. Šestky: 22/17:24/18, trojky: 9:4, fauly: 21:21. Čtvrtiny: 20:19, 20:14,18:17,10:20.

Basketbal Pečky – BK Brandýs 75:61

Po sérii porážek Pečky konečně zabraly a po velmi dobrém výkonu zejména v druhé polovině utkání zaslouženě zvítězily.
Body: Kroutil 21, Jeřábek 15, Jelínek 9, Šimpach 6, Frumar 6, Bahník 6, Katrnoška 5, Češpiva 4, Novák 2. Šestky: 14/7:20/16, trojky: 9:6, fauly: 20:19. Čtvrtiny: 10:18, 17:10, 23:15, 25:18.

Sj. Český Brod – BK Brandýs 67:80

V první polovině utkání se hrál vyrovnaný basketbal. Po změně stran v úvodu třetí čtvrtiny hosté dvanáctibodovou šňůrou získali rozhodující náskok.
Body: Kotýnek 12, Šlégr 12, Dušek 8, Dvořák 8, D. Šťastný 4, Vágner 4, Bolomský 4, Babaian 3, M. Šťastný 1. Šestky: 18/8:22/16, trojky: 5:6, fauly: 19:22. Čtvrtiny: 25:21, 18:21, 10:16, 14:22.

Další výsledky: BC Kolín B – BK Kralupy 71:64 (21:9, 16:18, 13:20, 21:17), BC Kolín B – Slaný 76:43 (24:13, 24:19, 18:9, 10:2), Sj. Český Brod – El. Mělník 78:61 (23:15, 17:19, 17:12, 21:15).

Expres projel návěstidlo v Poříčanech na červenou

Krajský soud v Praze se v pondělí 23. října vrátil ke korupční kauze kolem bývalého středočeského hejtmana Davida Ratha.
13

Rath zavalil soud přívalem slov, předseda senátu je prý podjatý

Krize středočeské koalice pokročila, námluvy ANO s ČSSD už nejsou tajné

Střední Čechy – Minulostí jsou předpoklady, že na úterní jednání středočeských zastupitelů nebude mít vliv aktuální krize v koalici vládnoucí kraji.

Hejtmanka lákala pozornost ke středním Čechám. Ve Washingtonu

Střední Čechy – O lokality ve středních Čechách se nyní více zajímají členové týmů americké centrály softwarového gigantu Microsoft.

Debaty o penězích pro nemocnice může kdokoli sledovat i z domova

Střední Čechy – V úterý se sejdou zastupitelé Středočeského kraje. Jednat mají hlavně o plánu investic a o penězích pro krajské nemocnice. Jistě se zmíní i o aktuální krizi krajské koalice – k ráznému řešení však asi nepřistoupí.

DOTYK.CZ

Internet se baví: Babiš líbá a Benda je stejnou jistotou jako smrt a daně

/ GALERIE, VIDEO / Tvůrci internetových memů nespí a povolební situaci v Česku pochopitelně nenechali bez povšimnutí. Pozornost si získaly zejména čtyři momenty: vděk Andreje Babiše vyjádřený tvůrci jeho kampaně Marku Prchalovi, prohra Matěje Stropnického v čele Zelených, poměrně vysoký zisk SPD Tomia Okamury - a "nesmrtelný" poslanec Marek Benda.