Sokol Pečky – Liberec 62:71

S vedoucím družstvem soutěže odehrály Pečky vyrovnané utkání. Liberecké basketbalistky v průběhu utkání několikrát vedly o deset bodů, ale domácím hráčkám se vždy podařilo jejich náskok dotáhnout. O výhře Liberce rozhodla závěrečná pětiminutovka, kterou domácí děvčata prohrála 7:15.
Body: Seifertová 22, Katrnošková 14, L. Hojková 11, Pospíšilová 7, Paroulková 6, Michlová 2. Šestky: 4/2:20/11, trojky: 8:4, fauly: 20:13. Čtvrtiny: 11:11, 11:20, 21:19, 19:21.

Pečky – AŠ Mladá Boleslav 63:65

Po vyrovnané první čtvrtině získaly mladoboleslavské basketbalistky mezi 13 až 16 minutou desetibodový náskok. Ten si udržely až do poločasu. Druhou polovinu utkání zahájily Sokolky neuvěřitelně laxně. Boleslavské hráčky zakončovaly útoky do otevřené obrany a jejich náskok rychle narostl na 19 bodů. Důrazná domluva trenéra o oddechovém čase zabrala a domácí družstvo začalo náskok soupeřek postupně stahovat. V poslední minutě se jim sice povedlo vyrovnat na 63:63, ale tři vteřiny před konce zajistila šťastnou výhru Boleslavi Kubínová.
Body: Katrnošková 22, L. Hojková 19, Seifertová 16, Břízová 2, Paroulková 2, Pospíšilová 2. Šestky: 3/1:14/9, trojky: 8:0, fauly: 11:10.