Ani letošní ročník neskončil překvapením, když už po jedenácté v něm zvítězil kolínský odchovanec a nyní závodník mladoboleslavského klubu Jiří Miler. Ten měl na trati dlouhé 4200 m jediného soupeře, a tím byl kolínský junior Zdeněk Hejduk. Po absolvování prvních 900 m na atletickém oválu vybíhali na lesní trať společně, ale zhruba po dalších 600 m se Miler Hejdukovi odtrhl, a i když měl kolínský běžec dobrý závěr, zůstal mezi nimi v cíli rozdíl pěti sekund. Jiří Miler tak obhájil loňské vítězství (13:09) a stříbrný Zdeněk Hejduk (13:14) předčil jasně třetího v cíli královéhradeckého Slaninu (13:37).
Kategorie nad 40 let se stala kořistí Viktora Petronjuka z Kovošrotu Praha (13:47), mezi padesátníky dominoval Josef Schwarz z Chotěboře (15:45), v kategorii nad 60 let vyhrál Jaroslav Čech z LS Praha (16:58), když třetí skončil kolínský Jaroslav Vyskočil (18:35) a mezi muži nad 70 let absolvoval trať nejrychleji Václav Culka z Kostelce nad Orlicí (21:34). Nejrychlejší ženou byla Mirka Petronjuková z pražského Kovošrotu (15:16) a mezi ženami nad 35 let zvítězila Karla Mališová z USK Praha (17:04) před domácí Irenou Šandovou (17:34).