Za kolínský klub se sobotního klání - kyorugi - sportovního zápasu - zúčastnili a medaili si odvezli: Ornela Procházková (1. místo), Martin Doubek (2. místo) a Jakub Chudomel (3. místo).

Ornelka Procházková měla ve své kategorii na soupeřky štěstí a po únavném finálovém zápase převzala zlatou medaili a pohár pro vítěze.

Větší účast závodníků z kolínského klubu Taehan mělo však nedělní klání, kde se soutěžilo v technických sestavách poomsae. Kolín reprezentovalo celkem 27 závodníků, přičemž hned pro pět z nich to byla úplně první závodní zkušenost.

V kategorii jednotlivců získali kolínští taekwondisté celkem 7 zlatých, 4 stříbrné a 6 bronzových medailí.

Výkony našich svěřenců a jejich bodovaná umístění v kategorii jednotlivců pomohly Taehanu k zisku poháru za celkové prvenství mezi zúčastněnými sportovními kluby a také k opětovnému zisku putovního poháru.

Tentokrát se stala nejúspěšnější závodnicí studentka Gymnázia v Kolíně Terezka Kopelentová, která ve třech disciplínách získala tři zlaté medaile a pohár pro vítěze.

K tomu získal kolínský klub ještě další medaile v týmových soutěžích, a to 3 zlaté a 1 bronzovou v soutěži dvojic a 1 zlatou a 1 stříbrnou v soutěži trojic.