Kolín – Mladá Boleslav 2:4

„Byl to o mnoho lepší výkon než v prvním zápase s Mostem. Byli jsme disciplinovanější, o čemž svědčí pouze čtyři naše vyloučení, ve kterých jsme neinkasovali,“ zdůraznil vedoucí Kolína Vít Košnar.

I tak to bylo ale Kolínským málo platné. I když se ukáznili a všechny své oslabení dokázali přestát bez gólů, stejně padli. Znovu totiž narazili na loňský problém, střeleckou nemohoucnost. „Předvedená hra byla poměrně hezká a útočná. Bohužel jsme ale doplatili na svou střeleckou impotenci. Když máme vystřelit, tak nahráváme, a když vystřelíme, tak mimo branku,“ krčil rameny Košnar.

Hosté otevřeli skóre už po pěti minutách hry, když se ujala jejich střela od modré. Podobně zvyšovali na začátku druhého dějství na 0:2. Pak sice Dedek dvěma góly dokázal vyrovnat, ale málo naplat. Nikdo další z domácích už branku nevstřelil a hosté se radovali ještě dvakrát.

Třetí branku přidali povedenou střelou z úhlu a na konečných 2:4 upravovali ještě do prázdné branky v posledních vteřinách hry.

Další utkání sehrají kolínští hokejbalisté v sobotu. Od 12.00 hodin se představí v Praze, kde budou soupeřit s týmem KOVO B. Ten je zatím také bez bodů.

Branky: Dedek 2. Třetiny: 0:1, 1:1, 1:2.

Kolín: Křivánek – Bášti, Milan, Volavka, Glaser – Skořepa, Miška, Terč – Turek, Teplý, Novotný – Dedek.