South Park Cows – Kolín 5:4

A rozhodla poslední třetina. To už Kolín zůstal bez gólu a naopak domácí foukli do kolínské svatyně tři míčky.

Kolín byl přitom na hřišti aktivnější. Poté, co domácí rychle otevřeli skóre zápasu, Skořepa bekendovým blafákem vyrovnal. Pak tentýž hráč poslal Kolín do vedení, když proměnil únik dva na jednoho. A i když pak Krávy ještě srovnaly v přesilovce, byl to Kolín, kdo dvěma góly hodil jasné laso po bodech. Glaser nejprve od modré skóroval v početní převaze, chvíli na to ho napodobil taktéž v přesilovce Volavka – 2:4.

Jenže hokejbal se hraje na části tři, a ta poslední patnáctiminutovka kolínským hráčům nevyšla. Třikrát inkasovali a sami se ke gólu nedostali.

„V závěru jsme ještě hráli přesilovku, byli jsme blízko vyrovnání, ale nepodařilo se. Poslední dobou máme dost smolná utkání. Toto utkání bylo hodně upracované, nervózní a zbrklé. Měli jsme problém s přechodem do útoku, a i přesto si troufám tvrdit, že jsme byli lepší,“ komentoval utkání s pražskými Krávami vedoucí Kolína Vítek Košnar. „V sobotu hrajeme venku s posledními Rafany, tak doufám, že tam tu sérii smolných utkání ukončíme,“ dodal.

Branky: Skořepa 2, Glaser, Volavka. Třetiny: 2:2, 0:2, 3:0.
Kolín: Křivánek - Červinka, Bášti, Glaser, Volavka - Skořepa, Dedek, Marek - Turek, Homolka, Teplý – Novotný.