Kolín - Ekonom Devils 1:3

Byli to domácí, kdo častěji prověřoval gólmana, přesto ale úvodní branku zápasu vsítili hosté. A čekalo se na ni dlouho. Až do konce čtrnácté minuty. To hosté využili početní výhodu. Akci na jeden dotek zakončovali do prázdné brány.

A zatímco hráči Ekonomu už slavili gól do šatny, tak Kolín dokázal rychle odpovědět. Bášti našel přihrávkou od modré Turka u pravé tyče. Ten si vyjel před bránu a trefil přesně po zemi prostor pod padajícím gólmanem – 1:1.

Jenže vyrovnaný stav nevydržel dlouho. Pražané hned zkraje prostřední třetiny vstřelili branku druhou, a jak se později ukázalo, i vítěznou. V protiútoku dva na jednoho nedali hosté kolínskému Křivánkovi v brance šanci. Chvíli na to pak přidali branku třetí.

Kolín se už trefit nedokázal, jeho pokusy končily u výborného gólmana hostů. Ti si tak z Kolína odvezli tři body.

„Dvojnásobně jsme Ekonom přestříleli, a i přesto jsme prohráli. Hosté hráli výborně zezadu a v bráně čaroval opět fantastický Peterka. Na tom jsme ztroskotali,“ řekl po utkání vedoucí kolínského týmu Vítek Košnar.

Branka: Turek. Třetiny: 1:1, 0:2, 0:0.

Kolín: Křivánek - Bášti, Petr, J. Glaser, Shrben - Prokop, Terč, Marek - Turek, Homolka, Teplý – M. Skořepa, Štěpánek, Novotný.