V kategorii „mini“ startovaly Klára Benešová a Barbora Pechová. Obě závodnice narozené v roce 2004 se ukázaly v dobrém světle a stanuly na stupních vítězů. Klára na druhé a Barbora třetí pozici.

V kategorii IV. ligy nenechala kolínská gymnastka Lucie Olivová (2003) nikoho na pochybách o svém odhodlání zvítězit a s náskokem 5 bodů za sebou nechala ostatní závodnice.

V kategorii III. ligy opět zvítězila zcela přesvědčivě kolínská žákyně, a to Nela Bauerfeindová (2001).

Optimisticky naladěny odjížděly kolínské žačky hned o pár dnů později do Pardubic, kde se konal „Memoriál Blanky a Verunky Horákových“ ve dvojboji kladina-prostná.

V závodě mini žákyně nar. 2004 a mladší zvítězila Klára Benešová, Barbora Pechová se umístila na 7. místě a na zkušenou jely ještě dvě další žačky, a to Daniela Bartošová, která skončila dvanáctá a Adéla Cenkerová, která se nějak nedokázala vypořádat se sestavou na kladině a obsadila 18. místo.

V závodě narozených v roce 2004 si Lucka Olivová chtěla zopakovat úspěch z Liberce, ale zradila ji rovněž kladina a „zásluhou“ dvou pádů skončila na 3. místě jen necelý bod za vítězkou.

(Blanka Nejtková)