„Odskočili jsme hned od začátku, měli jsme výborné střelecké procento a v průběhu prvního poločasu nám to tam padalo. Pak jsme kontrolovali zápas a v pohodě jsme to udrželi,“ řekl pivot Stanislav Zuzák.

Ústí vám trošku ale ulehčilo situaci..
Musím říci, že soupeř překvapivě nestíhal s námi se vracet do rychlých protiútoků, které nám celkem fungují a které používáme. Běháme celkem dobře, dostali jsme se do snadných zakončení a potom už nám tam padlo všechno, to už se blbě brání.

Čím to, že se vám na Ústí tolik daří?
Těžko říci, docela nám to sedlo, ale daří se nám celkově a sedm zápasů v řadě jsme vyhráli. Všichni jsou hrozně v pohodě a daří se nám.

Čím to je, že Kolín letos tak šlape jako dobře namazaný stroj?
Má to určitě několik důvodů. Prvním je výměna dvou Američanů, kteří jsou zde noví a hrají kolektivní basket, všechny spoluhráče udělají lepšími. Druhým důvodem je fakt, že se podařilo udržet pohromadě jádro, už se známe, víme, co kdo udělá a co kdo dokáže. Z toho hodně těžíme.

Vy jste v Ústí působil, chodil jste zde na školu, jaké jsou vzpomínky?
To už je hodně dávno, tolik vzpomínek zase nemám, v tu dobu to bylo pro mě hodně náročné. Já jsem sem přišel z čtvrtého ročníku gymnázia a hrál jsem tady v sedmnácti letech. Poprvé jsem zakusil nejvyšší soutěž skloubit se školou v maturitním ročníku a nebylo to jednoduché. Bylo to hrozně náročné, já si vybavuji, že to byl hrozný kolotoč a žádná sranda.