Inter Bratislava - BC Kolín 75:77

Úvod zápasu vyzněl lépe pro hostující tým, který po pěti minutách vedl o 8 bodů. Domácím se ale během čtyř minut podařilo stáhnout na jeden bod.
Druhá čtvrtka začínala za stavu 19:22 a na koni byl Inter, který šel ve 3. minutě poprvé do vedení. Chvíli se skóre přelévalo z jedné strany na druhou. Potom přišlo střelecké trápení kolínských hráčů, kterého domácí využili a otočili z 29:29 na 41:29.

Kolínští ale přesnou mušku rychle našli a předvedli neuvěřitelnou šňůru 22 bodů. To už byla za stavu 41:51 třetí desetiminutovka v polovině.
Na začátku čtvrté čtvrtiny Kolín získal sedmnáctibodový náskok. Vyhráno však ještě neměl.

Stjepan Gavran zavelel ke stíhací jízdě Interu. Náskok Kolína se pomalu tenčil. Do konce utkání zbývaly tři minuty a na tabuli svítilo skóre 63:72. Hostům se stále nedařilo zastavit nápor soupeře. Kevin Bridgewaters trojkou srovnal na 72:72. Richard Field ale zachoval pevné nervy a proměnil dva trestné hody.

Za dvacet sekund měl stejnou šanci David Machač, který navýšil náskok svého týmu na tři body. Faul domácích potrestal také Richard Field. Na to Inter ještě odpověděl. Richard Kucsa jedenáct sekund před závěrečným klaksonem proměnil trojkovou střelu a snížil na 75:77. Koncovka ale byla v rukách Kolína. Svého soupeře už k ničemu nepustil a připsal si druhou letošní výhru.

Body: Bridgewaters 26, Ďurana 10, Gavran 7, Kuffa 6, Musil 6, Williams 4, Žilík 4, Allen 3, Beckles 3, Kucsa 3, Tot 3 – Machač 18, Zuzák 13, Ames 10, Barnes 10, Jelínek 9, Field 8, Marko 6, Hubálek 3. Rozhodčí: Vrážel, Kúkelčík, Komprs. Střelba za 2 body: 34/16:50/23. Trojky: 37/12:18/5. TH: 9/7:23/16. Doskoky: 39:41. Chyby: 21:18. Průběh: 19:22, 41:37, 51:63.