Nejlepší individuální výkon a nový osobní i kolínský historický rekord 9,87 s předvedla Klára Pokorná v závodě na 60 metrů překážek, v němž jasně zvítězila. K tomu ještě přidala další „osobák“ v dálce výkonem 449 cm, což tentokrát stačilo na páté místo.

Na překážkách se také dařilo Amálii Schederové, která skončila za 10,66 s na čtvrtém místě, stejné umíístění vybojovala Ema Hrabáková v hodu míčkem, když hodila 40,54 m, a v dálce předvedla pěkný výkon Adéla Sahulková, která dolétla na 466 cm, což jí zajistilo třetí místo.

Výborně si vedly kolínské dívky v běhu na 600m, kde doběhla druhá Amálie Schederová v čase 1:48,73 min. a třetí Aneta Benešová v čase 1:49,40 min. Další třetí místo přidala Adéla Sahulková na 150 metrů v čase 20,78 s. Na konci závodů si dívky ještě doběhly pro první místo ve štafetě na 4x300m, kdy ve složení Sahulková, Bébrová, Pokorná a Schederová zvítězily způsobem start cíl v čase 3:10,18 min.

Chlapci také zaznamenali před letní pauzou celou řadu kvalitních výkonů. Krásný osobní rekord a první místo zaznamenal Vojtěch Otta ve vrhu koulí výkonem 9,97 m. David Výborný si zaběhl „osobák“ na 60 metrů překážek v čase 10,33 s, což mu vyneslo třetí místo, a k tomu přidal ještě osobní maximum na 60 metrů v čase 8,52 s, kde skončil čtvrtý. Další parádní výkon předvedl Vojtěch Slavík ve skoku vysokém, kde si za výkon 143 cm vyskákal třetí místo.

Výsledek 3. kola

Mladší žáci: 1. Atletika Stará Boleslav 137,5, 2. Sokol Kolín-atletika A 81, 3. SKP Nymburk 71, 4. SKP Olympia Kutná Hora 69, 5. AC Čáslav 53, 6. Slavoj Český Brod 29, 7. Sokol Říčany a Radošovice 24, 8. Atletika Stará Boleslav 20, 9. Sokol Kolín-atletika B 10,5, 10. Spartak Vlašim 9.

Mladší žákyně: 1. SKP Olympia Kutná Hora 93, 2. Sokol Kolín-atletika A 86, 3. Atletika Stará Boleslav 72, 4. SKP Nymburk 68, 5. Sokol Říčany a Radošovice 55, 6. AC Čáslav 43,5, 7. Atletika Benešov 36,5, 8. Spartak Vlašim  22, 9. Slavoj Český Brod 14, 10. Atletika Stará Boleslav 10, 11. Sokol Kolín-atletika B 4.