V domácím utkání na palubovce v Sadské kolínští mladíci porazili tým TJ Sokol Chrudim 116:44. Domácí si rozdělili rovnoměrně odehrané minuty a všichni si připsali body, sedm hráčů dosáhlo více než deseti bodů.

Poté tým přivítal již v domácím prostředí v hale Spojů tým z Hradce Králové. Kluci si opět rozdělili odehrané minuty a výrazně se do hry zapojili i hráči z lavičky, tentokrát zaznamenalo dvouciferný počet bodů osm hráčů a Královské Sokoly porazili v poměru 132:33.

I přes velký rozdíl ve skóre se kluci snažili udržet koncentraci a nepolevovat, obě utkání odehráli ve vysokém tempu.

Šmoulinka Cup

Basketball club Kolín pořádal další kolo Šmoulinka cupu. To je turnaj pro hráče kategorie U10, kde sbírají své první zápasové zkušenosti. Tato klání se konají jednou za měsíc vždy v jiném městě. V Kolíně si zahrálo pět týmů, z toho dva byly kolínské a dívky klání vyhrály.

Pořadí: 1. BC Kolín dívky, 2. AŠ Mladá Boleslav, 3. Studánka Pardubice, 4. BC Kolín Kluci, 5. Tygři Praha.