Všichni hráči předvedli bojovný výkon a byli k vidění krásné sportovní momenty. K oporám týmu patřili Jan Zenkner a Jiří Bárta, kteří dohromady nastříleli téměř čtyřicet branek.

Tým mladších žákyň vyrazil na svůj první mistrovský turnaj do Turnova. Po úvodní nervozitě se děvčata pomalu dostala do herního tempa a postupně předvedla slušné týmové výkony. V utkáních si vyzkoušela hru na různých postech a některá i střelbu sedmimetrových hodů. Turnaj ukázal, že se děvčata potřebují zlepšit hlavně v individuálních dovednostech a činnostech na daných herních postech.

Tým starších žáků odehrál 3. kolo KP SKSH tentokrát ve Zruči nad Sázavou. Zápas byl od začátku velmi vyrovnaný, kdy se týmu Kolína povedlo několik zajímavých kombinací. Po chybách v útoku a v obraně dostal několik rychlých gólů a tento náskok si Zruč udržela. Zápas skončil 23:17 pro domácí.

Družstvo kolínských žákyň.
Skvělá bronzová tečka žáků a žákyň za povedenou sezonou

V rámci třetího kola krajského přeboru zavítal, dosud neporažený tým mužů do Zruče nad Sázavou. Zápas byl vyrovnaný a ani jednomu týmu se nepodařilo za celý zápas odskočit soupeři o více jak dvě branky. Druhý poločas byl ovlivněn celou řadou vyloučení a jen málo se hrálo v plném počtu. V koncovce se domácím podařilo vyrovnat na 21:21. Výhodu posledního útoku měla Zruč, ale tentokrát nevyužila, a tak zápas skončil spravedlivou remízou.

„Zápas jsme měli vyhrát. Byli jsme kvalitnějším týmem. Bohužel jsme neudrželi nervy na uzdě a vícekrát se nechali vyloučit za nesportovní chování. V tak úzkém kádru se to pak projeví na kvalitě hry. K tomu se přidaly neproměněné šance, a tak jsme nakonec rádi za bod,“ zhodnotil utkání trenér Pavel Prachař.

Nejlepším střelcem byl s osmi góly již tradičně Michal Pazdera. Nejdůležitější střelu chytil v závěru gólman Libor Šimáně, který si poradil i s dorážkou z bezprostřední blízkosti.

Jezdecký klub v Kolíně pořídil boxy na dočasné ustájení koní.
Jezdecký klub v Kolíně pořídil boxy na dočasné ustájení koní