Kolín A – Aritma Praha 30:17 (15:7)

A už podle sestavy, kdy kolínští hráči byli na soupisce po dlouhé době opět kompletní, bylo zřejmé, že chtějí o svém postupu do II. ligy rozhodnout už v tomto utkání.

Ale snad až přílišná namotivovanost a přemíra snahy způsobila, že domácí hráči se zpočátku vůbec nemohli prosadit a svou první branku vstřelili až v páté minutě. Tím se ale rozjel brankostroj a nikdo z přítomných neměl pochyby o tom, že tenhle zápas kolínský tým dotáhne do vítězného konce a spíše se spekulovalo, kolik dá branek domácí tým. „Soupeř nás příliš neprověřil. A je jen škoda, že počet neproměňování tutovek a technických chyb byl tak vysoký. Jinak soupeř odjel ještě s mnohem větším přídělem,“ prohlásil po zápase trenér domácího týmu Václav Havlíček.

Tento výsledek posouvá kolínský tým ještě před ukončením soutěže do 2. ligy. Žádné velké oslavy se ale na kolínském hřišti nekonaly, protože kolínští hráči mají ještě před sebou pikantní tečku na závěr soutěže. Nejprve o tomto víkendu zajíždějí na půdu druhého týmu v tabulce – Libčic nad Vltavou, aby stejného soupeře poté za dva týdny přivítali na svém hřišti. „To bude úplně poslední domácí zápas, a proto by bylo skvělé, kdyby nás přišlo co nejvíce fanoušků doprovodit do vyšší soutěže a tento postup s námi oslavit,“ vzkazuje fanouškům Havlíček.

Sestava a branky: Koděra, M. Sauer – R. Sauer 6, Olt 6, Souček 4, Pazdera 3, Svoboda 3, P. Prachař 2, Řebíček 2, Semenec 2, Kaisner 1, Capouch 1, J. Šuch, Schandl.