HC Kolín A – Libčice 12:0 kontumačně

V již rozhodnutém vývoji společné regionální ligy soupeř z Libčic rezignoval a na sobotní zápas ani nepřijel.

Kolínští hráči tak mohli po kontumační výhře v klidu převzít putovní pohár pro vítěze Společné regionální ligy a poté pro přítomné diváky sehrát zkrácený exhibiční zápas s kolínským „B“ týmem.

Poté už naplno propukly oslavy vítězství v SRL a postupu týmu do 2. ligy.

Kutná Hora – HC Kolín A 17:30

V nedělním zápase, který byl úplně posledním v sezoně, se kolínský tým musel obejít bez zraněného Radka Sauera, ale jinak byli připraveni všichni hráči základní sestavy.

Úvod zápasu patřil překvapivě domácím, kteří využili počáteční nekoncentrovanosti hostů a také hostujícího brankáře Michala Sauera. Naštěstí se jednalo o „chvilkovou“ záležitost a po vyrovnaných prvních deseti minutách se kolínský brankostroj rozjel k parádnímu výkonu.

Je pravdou, že v sestavě Kutné Hory chybělo několik hráčů základní sestavy, ale to nic nemění na tom, že Kolín vyhrál rozdílem třídy.

Kombinoval výbornou obranu, proti které domácí chvílemi vůbec nevěděli, co hrát, s rychlými protiútoky a parádními kombinacemi. Svou hrou se hráči Kolína odvděčili také přítomným kolínským divákům, kteří jim svým bouřlivým povzbuzováním vytvořili skvělou atmosféru a tak výrazná převaha byla nejen na hřišti, ale také v hledišti. „Začátek byl sice trochu rozpačitý, ale brzy jsme hru ovládli a zaslouženě zvítězili. Pochvala patří dnes nejenom hráčům, ale i fanouškům Kolína, kteří za námi na zápas přijeli a vytvořili nám skvělou kulisu“ řekl po zápase vedoucí mužstva Ladislav Prachař.

Sestava a branky: M. Sauer, Koděra - Capouch (5), P. Prachař (4), Souček(3), Svoboda (3), J. Prachař (3), Pazdera (3), Semenec (3), J. Šuch (2), Malý (2), Kaisner (2), Olt. Poločas: 7:16.