Drama nakonec se šťastným koncem

KOLÍN - V posledním zápase sezony nastoupili v domácím prostředí hráči kolínského „béčka“ s odhodláním konečně na jaře vyhrát. Nakonec se jim to povedlo.

7.6.2007

Nejlepším střelcem Kolína byl Pavel Capouch. Proti Pardubicím nastřílel šest branek.Foto: DENÍK/Michal Bílek

Kolín B – Pardubice B 19:17

S úderem sobotního poledne začalo poslední utkání sezony pro házenkáře HC Kolín „B“ a na hráčích od první minuty bylo vidět odhodlání a vůle po vítězství.
Domácí se tentokráte vyvarovali zbytečných chyb a tým pracoval jak na hřišti, tak i na lavičce. „Na klukách bylo vidět, že chtějí vyhrát a tým se hecoval i na střídačce,“ uznal jeden z přítomných diváků.

Začátek zápasu přinesl dvoubrankové vedení domácím, které si udržovali až do dvacáté minuty, kdy odskočili dokonce o tři branky. Ale pak přišlo „hluché místo Kolína“ a soupeř dokázal vyrovnat. Naštěstí však ještě do poločasu kolínští borci zabrali a do kabin odcházeli s dvoubrankovým vedením.

Hned v úvodu druhého poločasu přidali k náskoku další dvě branky a nic nenasvědčovalo nějakému dramatu. Opak ale byl pravdou. Deset minut před koncem zápasu začalo pršet a domácím hráčům jakoby déšť smyl i plány na vítězství. Nedařilo se jim vůbec nic a nejen že přišli o svůj náskok, ale hostům se podařilo šňůrou branek jít sedm minut před koncem dokonce do dvoubrankového vedení.

To, co ale domácí sehráli v závěrečné pětiminutovce, byla ukázka bojovnosti a toho známého „srdíčka“, které do hry dali. Výborná obrana i skvělý útok způsobily znovu obrat ve skóre a zasloužené vítězství domácích. „V dešti a na mokrém povrchu to byla v závěru již spíše otázka vůle po vítězství. My jsme ji měli větší a zaslouženě jsme vyhráli,“ vychutnával si vítězství trenér kolínských hráčů Ladislav Prachař.

Sestava a branky: Koděra – Capouch 6, P. Šuch 3, Formánek 2, J. Šuch 2, P. Prachař 2, Protiva 2, Schandl 1, Svoboda 1, Malý, Řebíček, Pazdera, Sklenařík. Poločas: 10:8.

7.6.2007 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Zdravotnictví - Zdravotnictví Pracovníci přímé obslužné péče v 20 000 Kč Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti ambulantních a terénních služeb a pečovatelé v oblasti domácí péče Pečovatel/ka. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč. Volných pracovních míst: 3. Poznámka: První kontakt:, Nováková Kateřina, tel.: 323 603 962, po - pá 8 - 15 hod,, e-mail: k.novakova@senecura.cz,, osobně: SeneCura Senior Centrum Kolín, Smetanova 1000, úterý 9 - 10 hod., , Náplň práce: , Přímá péče o seniory - pomoc s hygienou, stravováním a při běžných denních aktivitách., , Požadujeme: , Empatii, spolehlivost, ochotu pracovat a učit se., Kurz pracovníka v sociálních službách výhodou., , Zaměstananecké výhody:, Nové prostředí, milý kolektiv, firemní stravovaní, benefity-poukázky Sodexo.. Pracoviště: Senecura seniorcentrum kolín s.r.o. - kolín, Smetanova, č.p. 1000, 280 02 Kolín 2. Informace: Kateřina Nováková, +420 323 603 962. Gastronomie - Gastronomie Kuchař/pizzař 20 000 Kč Kuchaři (kromě šéfkuchařů) Kuchař/kuchařka. Požadované vzdělání: nižší střední odborné. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: První kontakt:, Nováková Kateřina, tel.: 323 603 962, Po - Pá 8 - 15 hod, , e-mail: k.novakova@senecura.cz,, osobně: SeneCura Senior Centrum Kolín, Smetanova 1000, úterý 9 - 10 hod., , Náplň práce: , Výroba a výdej teplých jídel a specialit studené kuchyně, obsluha kuchyňských strojů, úklid kuchyně, vedení agendy - skladů v odpovídajícím programu., , Pracovní doba:, 40 hod/týden - krátký/dlouhý týden. , , Požadavky:, Požadujeme: spolehlivost, ochotu pracovat a učit se, Vyučení výhodou., , Zaměstnanecké výhody:, Nové prostředí, milý kolektiv, firemní stravovaní, benefity-poukázky Sodexo.. Pracoviště: Senecura seniorcentrum kolín s.r.o. - kolín, Smetanova, č.p. 1000, 280 02 Kolín 2. Informace: Kateřina Nováková, +420 323 603 962. Stavebnictví - Stavebnictví Stavební a provozní elektrikáři 25 000 Kč Stavební a provozní elektrikáři Elektrikáři. Požadované vzdělání: nižší střední odborné. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 25000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: První kontakt: , Machová Jana, tel.: 731 556 808 po - pá od 8 do 11 hod, , e-mail: magas@seznam.cz,, osobně: Velký Osek, Sluneční 739, 18 hod, po dohodě., , Jedná se o montážní firmu - práce vhodná i pro zájemce bez praxe, po vyučení. , Zabýváme se zakázkami v oboru - vytápění, klimatizace, rozvodů podlahového vytápění, plynofikací objektů, elektroinstalací,vodoinstalatérskými pracemi. , Práce je různorodá, na stavbách, v RD, bytových domech i ve firmách. , , Pracovní doba: Po - Pá 7 - 15 hod.. Pracoviště: Tomáš mach, Sluneční, č.p. 787, 281 51 Velký Osek. Informace: Jana Machová, +420 731 556 808. Stavebnictví - Stavebnictví Instalatéři, potrubáři 25 000 Kč Instalatéři ústředního topení Topenáři. Požadované vzdělání: nižší střední odborné. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 25000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: První kontakt: , Machová Jana, tel.: 731 556 808 po - pá od 8 do 11 hod, , e-mail: magas@seznam.cz,, osobně: Velký Osek, Sluneční 739, 18 hod, po dohodě., , Jedná se o montážní firmu - práce vhodná i pro zájemce bez praxe, po vyučení. , Zabýváme se zakázkami v oboru - vytápění, klimatizace, rozvodů podlahového vytápění, plynofikací objektů, elektroinstalací, vodoinstalatérskými pracemi. , , Práce je různorodá, na stavbách, v RD, bytových domech i ve firmách., , Pracovní doba: po - pá 7 - 15 hod.. Pracoviště: Tomáš mach, Sluneční, č.p. 787, 281 51 Velký Osek. Informace: Jana Machová, +420 731 556 808.

Buštěhrad - Hrdlív 7:0, III.tř. sk.A, okr. Kladno, 21. 4. 2018

Buštěhrad kope za fotbal i s Gambrinusem

V generálce dostali bůra

Stane se hvězdnou posilou Rytířů baron Říha?

Kladno – Dva roky snilo hokejové Kladno o obránci schopném efektivně řídit přesilovou hru. Alespoň na úterní zápas ho získalo, v přípravě proti Ústí nad Labem v jeho dresu debutoval Jiří Říha.

Sigma dostala od Baníku výprask, doma stále nebodovala

Potřetí za sebou prohráli olomoučtí fotbalisté ligový zápas na svém stadionu. Po Slavii a Plzni si tři body odvezl také Baník. Sigma od něj dostala čtyři branky, sama dala jedinou. Hrdinou duelu se stal ostravský autor hattricku Dame Diop.