Ledeč n. S. – HC Kolín 18:10 (7:3)

V pátečním odpoledni odjížděli kolínské dorostenky na předposlední utkání v soutěži na hřiště svého tradičního soupeře, se kterým vždy sehrály pohodovou házenou. Tohle utkání bylo ale z jejich strany chvílemi až moc pohodové a hráčky Kolína chybovaly v obranné hře a v útoku si nedokázaly vytvořit potřebný tlak.

Druhý poločas už byl o poznání lepší a i když se nepodařilo soupeřky dotáhnout, byla na hostujících hráčkách viditelná snaha o co nejlepší výsledek.

Sestava a branky: Nováková – Čábelková 3, Šuchová 2, Kubizňáková 2, Strejčková 2, Ježková 1, Blümelová, Peterová.

HC Kolín - H. Brod 13:24 (6:12)

Hned následující den přivítala kolínská děvčata ve svém úplně posledním zápase v kariéře dorostenek hráčky z Havlíčkova Brodu. Favorizované soupeřky sice potvrdily svou převahu a zápas vyhrály, ale domácí hráčky si zápas užívaly určitě více než vítězky.

U domácích hráček neustále táhla tým a povzbuzovala ostatní Petra Šuchová, střelkyně šesti branek, ale i ostatní hráčky bojovaly a svůj poslední zápas hrály bez zbytečné nervozity a s patřičným nasazením. Na všech hráčkách byla vidět chuť hrát a předvádět líbivou a bojovnou házenou, což se jim i přes nepříznivý výsledek po většinu zápasu dařilo. Kvalitnější soupeř si však body vzít nenechal a zaslouženě zvítězil.

Konec ale patřil domácím hráčkám. Závěrečný potlesk diváků, včetně mnoha hráčů mužského týmu a sprcha z pozápasového šampaňského byly poděkováním holkám za jejich účinkování v týmu HC Kolín. Slzy v jejich očích však byly znamením toho, že by rády s házenou v Kolíně pokračovaly, ale to už je bohužel v rukách někoho jiného, zda v Kolíně budeme chodit na házenou do haly. A nejenom na tu ženskou…

Sestava a branky: Nováková – Šuchová 6, Čábelková 3, Kubizňáková 3, Strejčková 1, Ježková, Blümelová, Peterová.