Turnaj ovládl mladý a ambiciózní tým Lokomotiv Štěňátka, jejichž triky a kličky uváděly do depresí všechny soupeře. Vítězové hráli vysoce efektivně. Pouhých 11 gólů za celý turnaj jim stačilo na celkové vítězství. Například tým Draci nastřílel celkem 24 gólů, přesto nakonec skončil na pátém místě.

Druhé místo obsadila Světlá nad Sázavou. „Hra tohoto týmu vypadala nejlépe, tým byl skvěle sehraný a obvykle v průběhu zápasu ovládal celou herní plochu,“ uvedl organizátor Martin Slavík.

Třetí příčku vybojovali Pátečníci, což bylo pro tento tým lehké zklamání. „Pátečníci totiž doufali, že získají své oblíbené a tradiční druhé místo,“ podotkla s úsměvem další členka organizačního štábu Ola Lejnarová.

Domácímu týmu Gladiátor, který ovládl poslední dva turnaje, se nedařilo podle představ a vítězství se mu obhájit nepodařilo. V celkovém hodnocení se propadl až na šesté místo.

Z týmu chyběl nejlepší hráč posledních ročníků Martin Chyba a skvělý brankář a tvůrce vítězných týmů z poledních dvou ročníků Petr Lejnar.

Nejlepší střelec: Jan Sobota (Draci).
Nejlepší brankář: Tomáš Černohlávek (Světlá nad Sázavou).
Vítěz kanadského bodování: Pavel Šusta (Draci).
Celkové pořadí: 1. Lokomotiv Štěňátka, 2. Světlá nad Sázavou, 3. Pátečníci, 4. Štěrboholy, 5. Draci, 6. Gladiátor Kolín, 7. Florbal pro radost.