„Herně jsme neodehráli vůbec špatný zápas. Hrálo se na horu dolů v pěkném tempu, ale je z toho prohra," posteskl si trenér Michal Škopek.

„Bohužel v našich řadách na rozdíl od soupeře je v určitých herních situacích znát nezkušenost a naivita. Na gólmanovi Černému se projevila herní pauza a v podstatě co střela, to byl gól," dodal.

To však nebyla jediná lapálie. „Navíc Rejthárek v osmé minutě skončil pro zranění kotníku a mladému Markovi dělal pohyb soupeřových hráčů velké problémy. Do toho jsme si dali dva ukázkové vlastní góly a Lukáš Slezák, který odehrál vynikající utkání, na vše sám nestačil. To byl obrázek tohoto zápasu a v podstatě celého našeho vystoupení v soutěžním ročníku," podotkl Škopek.

Kolín byl již smířen se sestupem, jenomže jeho největší konkurent v boji o sestup, Turnov, překvapivě doma prohrál s Dobřichovicemi a dal tak Kolínu ještě šanci.

Právě v posledním kole přivítá Kolín Turnov. V přímém souboji se rozhodne o druhém sestupujícím týmu. Aby se Kolín zachránil, musí vyhrát. Podaří se mu to?

Ale pozor: zápas se nehraje tradičně v pátek, ale v sobotu od 20 hodin v hale Stap bar. „My normálně hrajeme v pátek večer, ale poslední kolo se pro zachování regulérnosti hraje celé v jeden den a ve stejnou hodinu," objasnil Škopek.

Branky: Slezák 3, Kovařík 3, Škopek. Poločas: 6:1.
Sestava: O. Černý – Škopek, Seifert, Marek, Kloboučník – Slezák, Rejthárek, Kovařík.