„Sice jsme neprohráli, v podstatě jsme hráli dobře, především první čtyřka přehrávala domácí tým, ale plné body nevezeme,“ posteskl si trenér Michal Škopek.

Zápas Kolín nezačal dobře a domácí šli brzy do dvougólového vedení. Hosté ale postupně dostávali do hry a začali domácí přehrávat.

Z hokejového utkání Chance ligy Kolín - Vrchlabí (5:4)
Bude to řehole, má jasno před zápasem se Slavií kouč Petr Martínek

„Nejprve brejk Motrunicha a následný další protiútok Lva gólem neskončily, ale pak se konečně trefil Váňa a hra se nám začala dařit,“ uvedl Škopek.

Poločasové snížení a pak rozbor hry přinesl ve druhé části velký obrat. Motrunich podřadil a bylo ho plné hřiště. Domácí obrana si sním nevěděla rady a s jeho góly hosté otočili skóre a dokonce vedli o tři branky.

„Domácí přistoupili ke hře bez brankáře a podařilo se jim během jedné minuty dokonce snížit na rozdíl jedné branky,“ podotkl Škopek.

Velká přetahovaná o výsledek ale stále nekončila. Šance na obou stranách a vysoké nasazení hry se muselo hrstce diváků líbit. Nakonec domácí ještě stačili vyrovnat, ale závěrečný tlak Kolína, kdy ještě nastřelil břevno, na zvrat a plné body nestačil.

„Byli jsme z výsledku zklamaní, protože jsme nevyhráli a tím jsme si uzavřeli postup mezi nejlepší čtyři týmy soutěže, které budou následně hrát play-off o vítěze a postup do vyšší soutěže,“ dodal zklamaný Škopek.

Další utkání hraje Kolín v pátek doma. Od 19.45 hodin hostí v hale SOŠ a SOU stavební (bývalý Stap) vedoucí tým Brazil Kladno.

Branky: Motrunich 6, Váňa 2, Kovařík. Poločas: 4:3.

Kolín: Jílek – Škopek, Lytvynenko, Funda, Teplý – Váňa, Motrunich, Kovařík, Lev.

Hokejista Daniel Herčík
FOTO: Herčík o extralize: Zápasy jsou super. Atmosféra se nedá popsat s juniory