HFK Příbram – SKP Kolín 3:5

V posledním kole pokračovali ve válcování soupeřů a tentokrát to odnesli na své vlastní palubovce hráči HFK Příbram.

Utkání začalo opatrně, a to především ze strany hostujícího celku, neboť kolínští futsalisté dorazili k zápasu díky sněhové kalamitě se zpožděním a bez rozcvičení.

Přesto to byli hosté, kteří otevřeli skóre zápasu. Z gólu se ale neradovali dlouho, protože téměř z rozehrávky domácí vyrovnali.
Několik minut před koncem se domácí dokonce ujali vedení, ale proti byl hostující Slezák, který dvěma góly v krátkém časovém sledu otočil výsledek na jednobrankové vedení, které pak ve druhém poločase ještě navýšil Seifert.

V závěru zápasu ještě domácí zkusili hrát power play, ale skóre se již nezměnilo a tak další cenné body do tabulky skončily na kopačkách kolínských futsalistů.

„Přestože jsme se nestačili ani rozcvičit, tak hned  v úvodu zápasu jsme poznali, že soupeř bude hratelný. Jeho výhodou však byla velmi malá hala, na kterou byl zvyklý," uvedl hrající trenér Michal Škopek. „Díky zodpovědnému výkonu celého mužstva, který byl gradován dobrým výkonem Kubrychta v brance, jsme drželi v celém druhém poločase čisté konto a to rozhodlo v náš úspěch," dodal.

Branky: Slezák 4, Seifert. Poločas: 3:4.
Sestava: Kubrycht – Škopek, Kloboučník, Pangrác, Macháček – Slezák, Vojtíšek, Funda, Seifert.