„Proti prvnímu týmu jsme odehráli velmi slušné utkání a udrželi tak domácí neporazitelnost. Zápas byl hraný ve velkém tempu. Na obou stranách bylo vidět několik pěkných akcí a především zněly brankové konstrukce. My jsme ji nastřelili třikrát, hosté dokonce čtyřikrát,“ uvedl trenér Michal Škopek.

Duel byl jako na houpačce. První poločas vyhrál Turnov, Kolín po změně stran nepříznivý vývoj otočil, nadějné vedení o dva góly ale neudržel.

„Utkání jsme začali lépe a první šance Bory však zůstala nevyužita. Další však Linhart po přesném výhozu Černého dokázal proměnit. Hosté vyrovnali po nesmyslném zákroku Švába, kdy míč byl na druhé straně hřiště, ale po kterém následoval přímý trestný kop a hosté s pomocí teče vyrovnali. V závěru poločasu se hostujícím hráčům podařilo dokonce jít do vedení, ale hned na začátku druhé půle jsme se vrátili do hry. Skóre zápasu jsme díky kolektivnímu výkonu a bojovnosti dokázali dokonce otočit,“ podotkl Škopek.

Za zmínku stojí gól aktivního Linharta, který obešel tři hráče a naservíroval míč Borovi, který již pohodlně zasunul do prázdné branky.

„Nadějné vedení o dva góly jsme ale bohužel neudrželi. Soupeř přistoupil ke hře power play, tedy bez brankáře, a dvěma střelami v úplném závěru hry vyrovnal. Bohužel jsme při obou pokusech neměli štěstí a střely si srazili do sítě,“ posteskl si kolínský trenér.

I když Kolín ztratil dobře rozehraný zápas, trenér byl spokojený. „Je škoda, že jsme nevyhráli, ale remíza je asi spravedlivá remíza. Každopádně náš výkon byl diametrálně jiný než v minulém kole, a to mě potěšilo. Opět jsme ukázali, že dokážeme hrát dobře s každým týmem,“ dodal Michal Škopek.

Branky: Linhart 2, Kovařík, Bora, Hejduk. Poločas: 1:2.
Kolín: Černý – Škopek, Šváb, Seifert, Hejduk – Linhart, Kovařík, Bora, Kopecký – Funda.