„ Po celou dobu utkání jsme měli jasnou převahu a dobře kombinovali. Dařilo se nám i střelecky a to ještě některé akce jsme překombinovali, takže skóre mohlo být i vyšší. Na druhou stranu je pravda, že i hosté měli akce, které byly gólové, ale Kubrycht si s nimi poradil. Škoda, že v závěru hry byl vyloučen náš Šváb a dosud nikdo neví proč," uvedl trenér Michal Škopek.

„Čekal jsem těžší utkání. Soupeř se snažil, ale po obdržených gólech byl zaskočen a pomalu odpadal," podotkl  nejlepší střelec utkání gólů Lukáš Slezák. „My jsme ale hráli výborně a podali jsme asi nejlepší výkon v sezoně. Mě se hrálo dobře, ale to je hlavně zásluha spoluhráčů, kteří mi na hřišti velmi pomáhají se prosazovat. A je to vlastně obrázek hry od začátku sezony, sešli se nám v mužstvu výborní hráči, kteří navíc jsou ochotni pracovat pro mužstvo," dodal.

Kolín si výhrou v devátém kole krajského přeboru upevnil druhou příčku tabulky. Tu bude dnes od 20.30 hodin hájit na půdě Atlantiku Rakovník.

Branky: Slezák 7, Rejthárek 3, Funda 3, Kubrycht 2, Šváb, Vacek, Seifert. Poločas: 6:1. Sestava: Kubrycht – Pangrác, Šváb, Vacek, Seifert – Funda, Navrátil, Rejthárek, Slezák – Macháček.