Příbram sice stačila ještě odpovědět na úvodní zásah hostujícího favorita, pak však stříleli pouze hosté. Především ve druhém poločase přeměnili duel ve svou exhibici. Nestrannému divákovi se výkon Třebusic musel líbit.

Druhé místo drží slánský MCE, jehož borci deklasovali českolipské F.A. Zole. I tady hosté stačili favoritovi v prvním poločase, ve druhém pak inkasovali dvanáct zásahů.

Pouze bod získali v domácím prostředí třetí futsalisté českolipských Démonů, avšak v duelu se silnou exdruholigovou Slavií Liberec. Severočeské derby přineslo rychlý, ale zcela vyrovnaný futsal okořeněný dvanácti přesnými zásahy.

Díky domácí výhře se na stříbrný a bronzový celek bodově dotáhli borci týmu SC Veltěž. Ti sice první poločas s nekompletním mladoboleslavským Malibu o jedinou branku prohráli, ve druhé části hry však zvýšili tempo a po zásluze si připsali plný počet bodů.

O kontakt se špičkou se hrálo i na Kladně, kde FC Brandýsek hostil děčínský Bílý balet. Brandýští od úvodního hvizdu nikoho nenechali na pochybách, kde zůstanou tři body. Neškodní hosté si pak odvezli deset zásahů, aniž by se sami alespoň jednou trefili.

Větší drama se odehrávalo ve Slaném, kde vojáci z 1. DFK přivítali v okresním derby kladenský Celtic. Domácím v průběhu utkání nestačilo ani vedení o tři branky, v úvodu druhé půle hosté dokázali vyrovnat. To však bylo z jejich strany vše, iniciativu pak převzali definitivně domácí, kterým ještě pomohlo vyloučení hostujícího kanonýra Ráce.

Výsledky 5. kola: FC Brandýsek – Děčín 10:0 (5:0), MCE Slaný – F.A. Zole Č. Lípa 15:3 (3:1), Démoni Č. Lípa – TU Liberec 6:6 (3:3), HFK Příbram – PK Třebusice 5:13 (2:5), 1. DFK Slaný – Celtic Kladno 10:7 (4:2), SC Veltěž – Malibu Ml. Boleslav 5:3 (0:1).

1. Třebusice 5 4 0 1  46:23  12
2. MCE Slaný 5 3 1 1  48:34  10
3. Démoni Č. Lípa 5 3 1 1  35:23  10
4. Veltěž 5 3 1 1  26:18  10
5. Brandýsek 5 3 0 2  33:16   9
6. Děčín 5 3 0 2  22:40   9
7. TU Liberec 5 2 1 2  36:27   7
8. Zole Č. Lípa 5 2 0 3  28:43   6