SKP Kolín - Selp Praha B 8:4

Utkání mělo velmi solidní úroveň, hrál se rychlý futsal s mnoha brankovými příležitostmi na obou stranách. Hned v 1. min. otevřeli skóre hosté, následně na to musel domácí Rumpli krýt další tři slibné příležitosti Selpu. Na další šanci, kterou domácí po nepřesné rozehrávce hostům darovali, nedokázal již zareagovat. Domácí sice postupně zvyšovali svou aktivitu, ale hostující gólman byl k nepřekonání. Až ve 14. min. po pěkné kombinaci Slezák - Hovorka, druhý jmenovaný snížil na 1:2 a dal tak důležitý kontaktní gól. Zlom hry a i celého utkání přišel v závěru prvního poločasu, kdy domácí po pěkných akcích dokázali během dvou minut otočit skóre na 4:2.

Druhý poločas už byl v režii domácích futsalistů, kteří po zbytek hry kontrolovali jeho vývoj. Především v závěru hry, kdy hostům postupně docházeli fyzické síly, se kolínští hráči střelecky prosadili a zaslouženě zvítězili.

Sestava a branky SKP Kolín: Rumpli - Pangrác, Vacek 1, Souček 3, T. Hovorka 3, Slezák, Váňa 1. Poločas: 4:2.