Divize staršího dorostu

Cidlina – Kolín 1:5 (5., 56. a 88. Plandor, 23. O. Novák 50. Rosendorf).

Divize mladšího dorostu

Cidlina – Kolín 3:5 (50. Škorpil, 61. a 63. Koděra, 69. Sosvor, 75. Tichý).

I. A třída dorostu

Velim – Vrdy 3:0 (2. Ceral, 54. Kmoch, 76. Krejčí), Jestřabí Lhota – Brandýs/Boleslav 4:4 (20. Jehlička, 22. Pavlov, 74. a 75. Z PK Kubíček), Čáslav B – Červené Pečky 12:0, Kostomlaty – Velký Osek 3:1 (58. Lustik).

OP dorostu

Vrdy – Cerhenice 3:1 (1. Nykodym), Chotusice – Kouřim 2:3 (27. a 87. Kotrch, 82. Rejhon), Křečhoř – Zásmuky 16:1 (12. Rychlík, 73., 23., 26., 40. a 64. Matějka, 21., 32. a 88. Korbelář, 34., 36., 60., 67. Pánek, 52. Mráček, 69. Hoffmann, 84. Nesvorný – 55. Bárta), Krakovany – Tuchoraz 5:1 (Chvojka 2, Pospíšil, Strejcius, Svoboda – Bičák), Stříbrná Skalice – Ovčáry 10:1 (26. Pešta), Sendražice – Radim/Plaňany 2:3 (38. Záhora, 40. Forman – 20. a 52. Doležal, 45. Müller).

Divize starších žáků

Kolín – Náchod 0:12, Kolín 7:2 (6. Koutský, 11. a 13. Křovák, 26. Rozumný, 53. Krupka z PK, 62. Hurt, 66. Procházka).

Divize mladších žáků

Cidlina – Kolín 8:2 (25. Jahoda, 48. Bárta), Cidlina – Kolín 9:4 (12. Dvořák, 64. a 83. Svatuška, 78. Helcl).

I. A třída žáků

Velký Osek – Vrdy 3:3 (29. Žilka, 45. Kopecký, 57. Novák), Mnichovo Hradiště – Velim 1:5 (20. Kuchař, 30. Šturma, 53. Korenc, 67. Beňa, 69. Vácha).

OP starších žáků

Radim – Suchdol 0:10, Liblice – Kouřim 3:6 (51. a 60. Kořínek, 68. Pícha – 6. Kocián, 5. a 30. Bílek, 9. Hervert, 14. Cikán, 20. Lindáková), Volárna – Ratboř 0:14 (5. Fučík, 5. a 64. Dobeš, 7. Benc, 19. a 30. Svoboda, 22. Smolík, 27. Kruliš, 35., 42., 44. a 55. Tichý Petr, 38. a 70. Doležal), Konárovice – Červené Pečky 3:0 (6. Pešta, 10. Špinka, 61. Vyčítal), Dolní Chvátliny – Tuchoraz 11:0 (4., 37. a 47. Hoření, 5. a 34. Kropáček, 38. a 55. Kaše, 46., 60., 61. a 68. Šedivý), Štítary – Břežany 1:7 (53. Hübšt – 11., 48. a 63. Folbrecht, 17., 21., 44. a 46. Čolakov).

OP mladších žáků A

Kouřim – Vrbová Lhota 11:4 (8., 10. Farkaš, 16. Kubát, 18. a 33. Stoklasa, 26. a 58. Hubáčková, 30., 37. a 56. Hampejs, 36. Pešta – 12. Horníček, 14., 28. a 45. Erben), Český Brod – Zásmuky 5:1 (18. Šimák, 22. Tesař, 26. Fňukal, 32. Šimák, 17. Blecha – 32. Švanda), Rostoklaty – Bečváry 1:6 (39. Kolář – 17. Provazník, 24. a 26. Hoření, 40., 44. a 60. Havránek), Tuklaty – Velim 0:5 (15. a 25. Vedral, 33. Kobliha, 37. a 50. Divecký).

OP mladších žáků B

Štítary – Velký Osek 0:12 (6. Vaníček, 10., 31., 36. a 58. Teplý, 19. Rojt, 24. Koška, 29. a 57. Krucký, 30. a 54. Meloun, 35. Myška), Býchory – Týnec nad Labem 2:8 (18. a 28. Mach – 10. a 33. Čapek, 25. a 27. Vejdělek, 37., 43. a 50. Klepal, 55. Bureš), Suchdol – Krakovany 26:0.