2. liga dorostenek
Dorostenky předvádí v aktuální sezoně vynikající výkony a postupně stoupají tabulkou. Po suverénních výhrách 7:1 nad Kutnou Horou a 8:1 nad Kladnem dorostenky zdolaly i Královské Vinohrady 4:3 a pražskou Slávii 11:2. Po skvělých výkonech a ofenzivní hře jim tak patří průběžné třetí místo.

4. liga žen 3+1
Vynikající formu letos ukazují i kolínské ženy, které v divácky atraktivní lize se třemi hráčkami v poli suverénně vládnou. Po neobvyklé více než dvouměsíční pauze byla na posledním ligovém turnaji znát určitá nerozehranost, ale kolínská hra postupně nabírala tempo a Pitbullky slavily výhry 5:4 a 6:2. „Na začátku turnaje se na holkách trochu podepsala přestávka, ale zase byl cítit hlad po gólech a bodech,“ řekl kolínský trenér Petr Cícha.

3. liga juniorů
Junioři zatím také úspěšně zúročují švédské dobrodružství a předvádí v juniorské lize velmi kvalitní výkony. Po sedmi výhrách v řadě patří Pitbullům průběžné druhé místo. Řada hráčů už naskočila i za mužský A tým, přesto ještě chybí krůček, aby se junioři pevně prosadili i v silné mužské konkurenci.

Divize
Mužský A tým FBC Pitbulls Kolín po skvělém vstupu do sezony prošel řadou změn, větší šanci na prosazení se otevřela juniorům a úspěšně se zapojilo několik kolínských odchovanců, kteří hráli například v Chodově. Druhá půlka sezony se nese zejména v duchu příprav na další ročník.

PHaSČ přebor mužů
V mužském B týmu dostávají stále větší prostor junioři a kombinace mládí a zkušeností se začíná postupně vyplácet. Zlepšené výkony v poslední utkáních korunovali Pitbullové dvěma výhrami. Špičkovou formu potvrzuje dlouhodobě zejména gólman Lukáš Mareš, ale výrazně se prosadili i další junioři, i když třeba v mužském týmu hráli na jiné pozici, než normálně nastupují. Celkově z toho byly dvě jednoznačné výhry 11:2 a 9:3.

2. liga dorostenců
Dorostenci zatím v letošní sezoně trochu tápou a výsledkově i herně mají ve vyšší soutěži velké rezervy. Kádr je ovšem kvalitní, což potvrzuje řada hráčů svými výkony i v juniorském týmu.

Liga starších žáků
V týmu starších žáků dostává významnou roli i řada mladších žáků, což je pro jejich herní růst velké plus. Celkově si omlazený tým drží vyrovnanou bilanci výher a proher a na posledním turnaji po výhře a prohře ve skupině přišel napínavý boj o třetí místo, kde Kolín prohrál až v nájezdové loterii.

Liga mladších žáků
Mladší žáci zatím předvádí solidní florbal a tým těží i ze zkušeností, které hráči nabírají při startech v družstvu starších žáků. Na poslední turnaji v konkurenci týmů Sokol Rudná a ACEMA Sparta Praha BLACK vyhráli kolínští borci skupinu a postoupili do finále. V něm zvítězil soupeř, ale další stříbro pro kolínské barvy je skvělý výsledek.

Liga elévů 3+1
Elévové museli domácí turnaj odehrát v Týnci nad Labem, ale na výkonech to nebylo znát. V prvním zápase předvedli útočný koncert a jednoznačně soupeře přehráli. Druhý zápas nabídl drama, ale famózním finišem v závěru Kolín skóre otočil na svou stranu. Pitbulláčci se tak představili ve finále, které přineslo výborný florbal a šance na obou stranách. V základní hrací době skončilo utkání nerozhodně. Rozhodnout musely až nájezdy, ve kterých byl šťastnější protivník. Druhé místo je další potvrzení silné kolínské florbalové mládeže.