Divize

Mužský A tým vstoupil do celostátní divize v dobré formě, kterou potvrzoval v přípravných turnajích. Všech 7 úvodních zápasů skončilo výhrou kolínského celku, což ho katapultovalo na čelo soutěže. A i přes následné drobné zaváhání drží Pitbullové jedno ze dvou postupových míst do play-up o národní ligu. V nižších regionálních soutěžích se nadstavbová soutěž nehraje, takže pro kolínský florbal by to byl svátek a velká výzva. Ale tabulka je velmi vyrovnaná a o překvapivé výsledky zatím není nouze.

PH+SČ přebor mužů

Rezervní mužský tým vstoupil do soutěže sebevědomě a speciálně junioři v některých zápasech ukázali svoji sílu a potenciál. Pro mladíky je to dobrá příležitost vyhrát se a zvyknout si na dospělý florbal. Přestože v některých zápasech přišel výpadek, stále se mužský B tým drží v horní polovině tabulky, kam by měl patřit i po konci soutěže.

PH+SČ liga žen 3+1 – 1. koš

Ženy letos nastoupily do zcela nové soutěže, která se hraje se 3 hráčkami v poli. Soutěž je rozdělena na dva výkonnostní koše a kolínské ženy se stále drží v prvním koši. Nový model přináší atraktivní florbal, hodně branek a individuálních akcí, diváci tak mají stále na co koukat.

3. liga juniorů - skupina 3

Junioři naskočili do ligy ambiciózně, ale stále ještě mladý tým občas doplácí na chybějící trpělivost a slabší koncovku. Jelikož juniorský dres obléká velké množství dorostenců, do budoucna lze očekávat rostoucí výkonost a dobré výsledky.

PH+SČ liga dorostenců – skupina C

Dorostenci vstoupili do soutěže výborně a stále se drží v přímém kontaktu s čelem soutěže. Řada hráčů zúročuje i herní praxi v juniorském týmu a dorostenci zatím patří k velkým nadějím kolínského florbalu.

Přebor dorostenek – skupina 3

Tým dorostenek se neustále rozrůstá, a i když řada hráček nemá se závodním florbalem ještě dlouhé zkušenosti, na hřišti se výkony každým zápasem zlepšují a Pitbullačky stoupají tabulkou. Dorostenecké družstvo zatím patří k příjemným překvapením sezony 2017/2018.

Liga starších žáků - skupina 3

Tým starších žáků patřil v předchozích letech k úspěšným kolínským družstvům, ale letos zatím hledá svoji tvář. Slabší výsledky i rezervy v přístupu hráčů umožnily osvěžit soupisku a dát příležitost mladším žákům a dorostenkám, kteří letos excelují, aby se vyhráli a získali cenné zkušenosti v další soutěži. Zkušenější žáci zároveň mohou ukázat své odhodlání poprat se s nepříznivým vývojem.

Liga mladších žáků - skupina 3

Svěřenci Vlastimila Hypeše zatím v sezoně dominují a patří k nejlepším družstvům kolínského klubu FBC Pitbulls Kolín. Mladší žáci úspěšně stoupají tabulkou a patří do horních pater soutěže. Široká soupiska a množství talentů dávají do druhé poloviny soutěže naději na další skvělé výsledky.

Liga elévů 3+1 - skupina 3

Mládežnické turnaje nemají být o výsledcích, ale o nasazení a radosti ze hry. O dobré práci trenérského tandemu Louda - Hadrovská svědčí i stále se rozrůstající základna mladých florbalistů.

(Petr Cícha)