Největší zásluhu na tom měla Elena Vaníčková, která zvítězila v závodu s hromadným startem a v časovce vybojovala bronz. „Čtrnáctikilometrový okruh mi seděl, věřila jsem ve vítězství, a to se nakonec podařilo. Neměla jsem ani problém s velkým horkem, které se po startu v 9 hodin k poledni neustále zvětšovalo," řekla čerstvá juniorská mistryně republiky. „Zato časovkářský okruh byl dost náročný. Přestože převýšení nebylo velké, hodně foukalo a zejména závěrečné roviny hodně bolely. Chtěla jsem medaili, i když je nakonec bronzová, jsem spokojená," dodala Vaníčková.

Jízda proti chronometru sedla také Václavu Vomáčkovi. V konkurenci více jak šesti desítek juniorů skončil šestý a prokázal velmi dobré silničářské kvality. I když závod s hromadným startem se mu úplně nepovedl. Po většinu 
z osmi okruhů se sice pohyboval na špici, nakonec z toho ale bylo až 25. místo.

Třetím do party byl na Slovensku Štěpán Schubert. Ač 
v silničních závodech absolutní nováček, pokaždé za sebou nechal výraznou část startovního pole.

Další členové týmu se o víkendu účastnili seriálu Kolo pro život ve Vrchlabí. Vendula Kuntová zvítězila mezi ženami, Tomáš Bohata nenašel přemožitele v kategorii jezdců 17 – 22 let a Filip Eberl skončil mezi elitou šestý.