Nejprve byli účastníky turnaje ve Zruči nad Sázavou, kde se utkali se stejně starými házenkáři Sparty Kutná Hora, Spartaku Příbram, dvou týmů Sokola Úvaly a domácí Jiskry Zruč nad Sázavou.

Vzhledem k tomu, že všechny soutěžní turnaje se hrají bez počítaní skóre, také tento turnaj posloužil jako velmi dobrá příprava jak pro začínající, tak pro zkušenější hráče všech zúčastněných družstev.

„Vzhledem k nemocem či zraněním jsme měli k dispozici jedenáctku hráčů, kteří dostali velký herní prostor,“ uvedl trenér Petr Hladík.

Sestava: Mikuláš Záhorka, Jiří Líska – Kryštof Kamarýt, Lukáš Poulíček, Jan Málek, Petr Hladík ml., Lukáš Vejvar, Adam Karban, Matouš Bureš, Jaromír Novák, Martin Ešner. 

K dalšímu turnaji si Kolínští mladší žáci zajeli do Bělé pod Bezdězem, kde jim byli soupeři týmy AŠ Mladá Boleslav, Házená Mělník, Sokol Úvaly, Sparta Kutná Hora a domácí Sokola.

„Z naší strany to byl herně velmi povedený turnaj. V brance podal velmi dobrý výkon stále zlepšující se Jiří Líska, který dokázal v průběhu turnaje kvalitními zákroky zneškodnit také sedm sedmimetrových hodů. V útočné fázi se prosazovali na pozici pivota Adam Karban, Lukáš Poulíček v prostoru spojky a na pozici křídla Jan Málek. S obranou fázi a rozehrávkou se velmi dobře vypořádal Lukáš Vejvar. V zápasech se také neztratili a velmi dobrý výkon podali i ostatní hráči týmu, Petr Hladík ml., Matouš Bureš, Kryštof Kamarýt, Matěj Janda, který odvedl velký kus práce na postu pivota a Jaromír Novák. Velkým pozitivem byl také fakt, že se všichni hráči dokázali střelecky prosadit,“ potěšilo trenéra Tomáše Vejvara.

Další turnaj se hraje v neděli 13. května v Kolíně.