Děčín v prvním kole nadstavby prohrál s Nymburkem. 66:79. Nejlepším děčínským střelcem byl se 14 body Luboš Stria. Nejužitečnějším hráčem se stal Levell Sanders, který zaznamenal 8 bodů, 5 doskoků a 6 asistencí.

Nyní je v Děčíně na týdenní zkoušce 210 cm vysoký Gyorgy Kinter. Maďarský pivot se premiérově představil proti Nymburku. Odehrál 20 minut, nastřílel 10 bodů a doskočil 3 míče.

V letošní sezoně Kolín nad Děčínem dvakrát zvítězil. Na palubovce soupeře vyhrál 101:100 a doma 86:79.

„Máme za sebou dlouhou zápasovou přestávku. Uvidíme, co s námi udělala. Děčín je silný tým, ukázal to i v posledním utkání s Nymburkem. Čeká nás těžká práce, ale do Děčína nejedeme prohrát," hlásí trenér Kolína Predrag Benáček.