„Do utkání jsme vstoupili od první minuty aktivně. Hráli jsme vysoko v poli soupeře. To znamená, že naši útočníci napadali hostující obránce hned v rozehře a to dělalo soupeři velké problémy. Hru jsme měli pod plnou kontrolou a celkem snadno jsme se dostávali do zakončení. Bohužel jsme byli nepřesní a tak až po ojedinělé akci hostů se otevřelo skóre. Naštěstí díky Linhartovým zásahům jsme otočili skóre a dál pokračovali v aktivní hře. Poločas tak mohl skončit rozdílem určitě pěti gólů. To se však nestalo," podotkl trenér Kolína Michal Škopek.

„Ve druhém poločase hostující hráči zabrali a po dvou slepených gólech se po zásluze dočkali vyrovnání. My si sice vytvářeli dál šance, ale Slezák ani Rejthárek své gólovky neproměnili. Tři minuty před koncem hry jsme se po rozehraném trestném kopu a následné dělovce Navrátila, který prostřelil hejno hráčů, přesto ujali vedení. To jsme dokázali ubránit i přes závěrečné power play soupeře a získali tak důležité body ve velmi vyrovnané tabulce," oddechl si Michal Škopek.

Kolínu patří v průběžné tabulce za dvě výhry a stejný počet porážek osmá příčka. Další utkání hraje dnes na půdě Olympiku Mělník B, který je 
s jedním bodem na předposlední jedenácté příčce.

Branky: Linhart 3, Navrátil. Poločas: 2:1.
Sestava: Cincibus – Škopek, Hejduk, Navrátil – Rejthárek, Slezák, Linhart, Kovařík.