Pro žáky jsou připravené přestávkové soutěže o drobné ceny a také soutěž o nejlepší třídní transparent povzbuzující nymburský tým. Vítězové z každé ze tří nymburských škol se mohou těšit na třídní volnou vstupenku do Zábavního centra Mirakulum, který je hlavním partnerem čtvrtečního utkání.

Vzhledem k tomu, že věkový průměr diváků tohoto utkání bude určitě ojedinělý, rozhodli se funkcionáři pro spolupráci s Agenturou Dobrý den z Pelhřimova, která vede Českou knihu rekordů a kuriozit. Nymburští do ni chtějí zapsat věkový průměr diváků na jednom utkání nejvyšší české basketbalové soutěže.

Z tohoto důvodu budou diváci (mimo školy) požádáni při vstupu do haly vyplnit lísteček s rokem narození. „Věříme, že se nám podaří ještě v průběhu zápasu vyhlásit rekord, který bude navždy uveden v Knize rekordů a kuriozit,“ zaznělo z nymburského tábora.

Žáci škol, kteří přijdou dříve, dostanou možnost v ostatních dvou tělocvičnách Sportovní centra vyzkoušet si dribling nebo střelbu na koš. Připraveny budou také ke koupi drobnosti ve Fanshopu včetně plakátku a fotografií hráčů, které si pak děti budou moci nechat podepsat po utkání domácími hráči nebo hráči soupeře.