Nohejbalisté Českého Brodu se během celého uplynulého ročníku drželi na předních místech tabulky. „Jsem se sezonou spokojený, dosáhli jsme toho, co jsme si vytyčili," hodnotil Tomáš Cibulka sezonu v první lize.

Teď se bude v Českém Brodě hrát ale liga nejvyšší. „Mančaft na to tady teď není," řekl rozhodně Cibulka.

Vedení českobrodských nohejbalistů tak okamžitě začalo pracovat na hráčském kádru právě pro extraligovou sezonu. „Obvolával jsem už nějaké posily," přiznal Tomáš Cibulka.

Konkrétnější být však příliš nechtěl. „Dva extraligoví hráči by měli zájem zahrát si v Brodě. Určitě je to ale na delší jednání," naznačil jen.

Vizi pro nadcházející ročník ale už má. „Nechci extraligu hrát tím stylem, že by tu byli čtyři Broďáci a sháněly se čtyři posily bez vazby na Brod. Vždy tu hráli odchovanci," zdůraznil Cibulka.

Vše by se mělo rozhodnout už v listopadu na schůzi nohejbalového oddílu. „Během měsíce už by tak mělo být jasné, jak to bude příští sezonu fungovat," nadhodil Tomáš Cibulka.

Povede se ale hráčům Českého Brodu v extralize lépe než před rokem?  „Rozhodně nechci znovu spadnout," prohlásil Cibulka.
Český Brod má teď podle něj v nejvyšší české soutěži větší šanci na úspěch. „Někteří starší hráči končí, co já vím, takže se to omladí a třeba ty zkušenosti budou teď na naší straně," přemítal Tomáš Cibulka.

Jaká ale bude realita, to ukáže až začátek nové soutěže.

Padla za postup Českého Brodu do extraligy nějaká sázka? Kdo přišel o vlasy? Už brzy se i toto dočtete na stránkách Kolínského deníku.