Domácí nevstoupili do utkání moc dobře. Úvodní dvojka Vedral s Kaděrou svým soupeřům podlehla. Cibulka s Cmíralem však stav utkání vyrovnali a po trojicích Českobrodští vedli 3:1. „Absolutně jsme ale nezvládli vloženou dvojici,“ hodnotil hrající trenér Tomáš Cibulka.

Souboj jednotlivců už ale byl v režii domácích, ve kterém se proti zkušenému Ungermannovi postavil mladičký Vedral. „Před singlem jsem Markovi říkal, že nejsem spokojený s jeho výkony v singlu,“ vzpomínal Cibulka. Mladík Vedral si zřejmě vzal jeho slova k srdci, když poslal domácí do vedení již 4:1.

Další trojku si už ale hosté nenechali vzít a snížili na 4:2. Domácím však vidina lepšího postavení pro play-off pomohla a hostům z TJ Solidarity Praha opět utekli na rozdíl tří bodů. A protože se po závěrečných trojicích rozešly oba týmy smírně, body zůstaly, po vítězství 6:4, doma.

Nohejbalisté z Českého Brodu se tak v play-off postaví proti Plzni. „Je to přijatelnější soupeř, jak herně, tak i co se týče cestování,“ přemítal trenér Cibulka. Českobrodští se tak vyhnuli letos suverénnímu Vsetínu a čeká je soupeř, se kterým letos sehráli více než vyrovnané zápasy.

Jak dopadne první kolo play-off? Odpověď na tuto otázku poodkryje již sobotní zápas v Plzni. O týden později se pak týmy střetnou v odvetě na hřišti v Českém Brodě.

Martin Šnajdr