Plzeň – Český Brod 2:5

Hosté z Českého Brodu přijeli k semifinálovému utkání do Plzně oslabeni hned o několik hráčů. „Jeli jsme v neúplném počtu bez Kaděry, Vokáče a Voldřicha," řekl českobrodský Martin Janík.

Zápas s Plzní tak nebyl jednoznačný. Hned úvodní dvojice totiž vybojovala bod pro domácí a Českobrodští museli dotahovat.
Druhou dvojici ale už Cibulka s Cmíralem opanovali a vybojovali pro Český Brod první bod. Bylo tak opět srovnáno.

Následující trojice poslala hosty do vedení. Plzeňští Kliment, Švácha a Nozar ještě v druhé trojici zápasu dokázali dorovnat skóre utkání na 2:2.

Pak už ale střetnutí mělo rychlý spád. V singlu kraloval českobrodský Sýkora a poslal tak svůj tým do vedení. Obě trojice hostů z Českého Brodu pak už vcelku bez většího odporu domácích výhrami uzavřely utkání.

Českobrodští se tak radovali z výhry 5:2. „Jsem spokojen, že jsme i přes náš hodně mizerný výkon dokázali postoupit do finále," hodnotil Martin Janík.

O extraligu se střetnou s týmem Přerova. „Ve finále už budeme kompletní a uděláme maximum, abychom uspěli," zmínil odhodlaně Janík.

První zápas finále se odehraje v Českém Brodě už příští týden v sobotu. O týden později se pak českobrodští hráči představí v odvetě na hřišti Přerova.

Sestava: Cibulka, Cmíral, Chuchla, Janík, Červenka, Sýkora, Líbal.

(Martin Šnajdr)