Český Brod - SK Bělá 1:6

Českobrodští tak poprvé v sezoně, nezískali ze zápasu ani bod. „Jednou ta facka musela přijít," komentoval českobrodský kapitán Tomáš Cibulka.

Zápas pro domácí nezačal vůbec dobře. „Laxně jsme nastoupili už do úvodní dvojky," hřímal Cibulka.
Následující českobrodské dvojici se ale podařilo záhy vyrovnat. Stav tak byl 1:1. „To byl ale náš jediný zápasový bod," řekl zklamaně Cibulka.

Další trojice, vloženou dvojici, singl i obrácenou trojici, která uzavřela zápas, už ale ovládli hosté. Důležité body do tabulky si tak odvezli hráči Bělé.

Domácí totiž trápí nestabilní sestava a výkyvy v ní. Inzultace rozhodčího v minulém kole přidělala vedení českobrodského týmu další starosti a ovlivnila prý i zápas s Bělou.

Miloš Petřina totiž podle našich informací dostal od komise roční zákaz startu. „Zase jsme předělávali sestavy, to vidím jako velký problém, je to hodně nestabilní. Přes léto to chci ustálit, abychom byli na play-off připravení," konstatoval Cibulka.

Miloš Petřina bude Českému Brodu chybět v závěru letošní sezony, vyřazovacích bojích i velké části sezony příští.
Kapitán Českobrodských Tomáš Cibulka tvrdí, že zaváhání v zápase s Bělou může týmu paradoxně prospět. „Lepší, že přišla ta facka teď, než pak v play-off, snad nás to probere," mínil Cibulka.

Hráči teď mají před vrcholnými boji celé sezony dvouměsíční zápasové volno. Další zápas totiž odehrají až prvního září.

Sestava: Cibulka, Cmíral, Červenka, Chuchla, Janík, Kaděra, Sýkora, Vokáč, Voldřich.

(Martin Šnajdr)