Na startu bude trojnásobný halový mistr světa Pavel Maslák, který se představí v běhu na 200 metrů, medailisté z evropských šampionátů dálkař Radek Juška s osobním rekordem 831 cm a překážkář Petr Svoboda s osobním maximem 13,27 s. Ve skoku o tyči diváci uvidí juniorskou mistryni světa Amálii Švábíkovou, na tratích 100, 200 a 400 metrů je přihlášena stříbrná z evropského mistrovství žen do 22 let Lada Vondrová.

Na svém domácím stadiónu nemůže chybět ani držitelka čtyř evropských a světových medailí kladivářka Kateřina Šafránková, která právě v Kolíně překonala český rekord hodem 72,47 m. Tahákem bude i start letošního halového mistra ČR ve skoku vysokém Marka Bahníka s osobním rekordem 225 cm či medailistů ze světových a evropských vícebojů Adama Sebastiana Helceleta a Jiřího Sýkora.

Vedle Kateřiny Šafránkové se představí i další výborní odchovanci kolínské atletiky oštěpařka Petra Andrejsková či sprinter Štěpán Hampl, stejně jako současná kolínská špička na čele s tyčkařkou Zuzanou Pražákovou, vytrvalcem Romanem Pazderou, sprinterem Markem Řehákem, kladivářem Dominikem Králem a dalšími.

Kolínští atleti zvou na tuto mimořádnou událost příznivce kolínské atletiky, počet diváků ale musí být kvůli současným vládním opatřením omezen tak, aby počet osob na sportovišti nepřesáhl 500 osob.