Polepy – Chvaletice 7:2

„V prvním poločase byly Chvaletice lepší, nás však podržel výbornými zákroky Dan Kmoch, který odchytal celý zápas ve velkém stylu. Druhý poločas přinesl vyrovnaný futsal, ve kterém jsme na rozdíl od hráčů Chvaletic proměňovali své příležitosti a proto jsme také zvítězili. Utkání 
z naší strany však nemělo takové nasazení jako například ke konci loňské sezony, kdy jsme museli zabrat, abychom se zachránili. Bylo znát, že jde o první zápas sezony a tento výkon by nám v příštích zápasech na body stačit nemusel," řekl autor jednoho gólu Polep Lukáš Slezák.

Branky: Müller 3, Böhm, L. Kmoch, Slezák, Suchánek – Doležal, Petříček. Poločas: 2:2.
Polepy: D. Kmoch – Suchánek, Dittrich, Böhm, – Slezák, Müller, L. Kmoch, M. Dušek.

Krampol – Býchory 4:4

„Vyrovnaný zápas, který skončil spravedlivou remízou. V první půli jsme se dostali do vedení 2:0. To nám bohužel příliš dlouho nevydrželo a bylo srovnáno. Byla to škoda, protože jsme přežili několik velkých šancí Býchor a poté jsme dvakrát inkasovali takové tečované šouráky. 
V první půli padlo ještě po jedné brance na obou stranách. Po krásné akci Hejduka se prosadil Michálek. Poté jsme špatně bránili standardku hostí a opět dvakrát tečovaná střela skončila v naší brance. Ve druhé půli se dostaly do vedení Býchory. Nám se povedlo srovnat pár minut před koncem po krásné individuální akci Seiferta a teči Trojana. V poslední minutě jsme ještě mohli strhnout vedení na naši stranu, ale proti byla tyč a poté střela Seiferta skončila těsně vedle. Mohli jsme stejně tak vyhrát jako prohrát. V zápase jsme nastřelili asi pětkrát tyč, měli i další šance. Býchory však také měly řadu šancí. Dnešní zápas byl od nás určitě daleko povedenější než ten před týdnem. Hráli jsme v silnější sestavě. Navíc nasazení a plnění taktických pokynů bylo na daleko vyšší úrovni. Když takto budeme hrát každý zápas, tak bychom nějaké ty bodíky mohli udělat," uvedl vedoucí Krampolu Denis Jeřábek.

"Hrál se kvalitní futsal, který nebyl nijak svázaný taktikou a protože za Krampol nastupují Zdeněk Hejduk a Martin Kedršt, kteří ve fotbale nastupují za Býchory, nechyběli na palubovce ani emoce (smích). My jsme v průběhu první půle prohrávali 0:2 a 2:3, ale do kabiny stihl vyrovnat Petr Kesner, což nás do druhé půle nakoplo. Brankou Vyhnánka jsme se ujali vedení 4:3, ale bohužel místo, abychom dále hráli aktivně, začali jsme bránit výsledek, na což jsme tři minuty před koncem zápasu doplatili, když Krampol tečovanou střelou vyrovnal. Nezbývá nám tedy nic jiného, než Krampol opět porazit alespoň ve vánočním hokeji (smích). V obou odehraných zápasech jsme inkasovali laciné branky, řekl bych, že některé jsou "polovlastní", s Krampolem dokonce jeden zcela vlastní, naopak v útoku místo zakončení neustále něco vymýšlíme. Věřím, že se z těchto chyb poučíme a v dalším zápase proti Chvaleticím potvrdíme roli favorita. Z tohoto zápasu musíme povinně získat tři body, abychom se nedostali do pásma sestupu a naopak naháněli ostatní soupeře," uvedl vedoucí Býchor Zdeněk Jirkovský.

Branky: Seifert, vlastní, Trojan, Michálek – Hartig, Zach, P. Kesner, Vyhnánek. Poločas: 3:3.
Krampol: Jeřábek – Biško, Dvořák, Hejduk, M. Kedršt, O. Kesner, Macek, Michálek, Seifert, Trojan.
Býchory: Hartig ml. – Hartig st., Chlumský, Jirkovský, P. Kedršt, P. Kesner, Mikeš, Teplý, Váňa, Vyhnánek, Zach.

Řečany – Butabi 6:3

„Naše sestava doznala několika málo změn, kdy nám chyběli Hruška s Bodlákem, které naopak zastoupili Zajíc, Kovařík a nováček Teslík. 
V brance musel znovu zaskakovat Lukáš Křelina," uvedl obránce Věšáku Ondřej Vaňkát.

„Utkání pro nás začalo dobře, když již ve třetím střídání vsítil Libor Křelina branku.
V následujících dvou střídáních jsme měli dostatek šancí, abychom vsítili další branky a měli utkání zcela ve své režii, avšak vždy nám ke gólu něco málo chybělo. Bohužel řečanští hráči naše šance přečkali a potrestali nás dvěma rychlými góly. Poté jsme dostali lacinou branku zapříčiněnou špatnou rozehrávkou na vlastní polovině. Do poločasu jsme dokázali vyrovnat díky brankám Lukáše Lva a Libora Křeliny. Druhý poločas jsme chtěli začít tak, jak jsme zakončili poločas první, ale stal se pravý opak. Naše obranná činnost nebyla z nejlepších a tak naše fauly a okénka 
v obraně dokázal soupeř efektivně potrestat. Během poločasu jsme si dokázali vytvořit pár slibných šancí, bohužel jsme nedokázali žádnou proměnit. V závěru jsme se pokoušeli se stavem ještě něco udělat, kdy jsme zkoušeli hru v pěti na útočné polovině, ale pouze jsme inkasovali krásný gól přes celé hřiště od brankáře domácích. Měli jsme šanci ještě kosmeticky upravit výsledek z desetimetrového kopu, ale trefili jsme pouze tyč. My budeme muset zlepšit hru celé obrany společně s lepším proměňováním šancí, jinak budeme v takto vyrovnané skupině těžko pomýšlet na pravidelné úspěchy," dodal Ondřej Vaňkát.

Branky: Hostinský, Loužil, Tichý, Moravec, Ludvíček, Kopecký – Libor Křelina 2, Lev. Poločas: 3:3.
Butabi: Lukáš Křelina – Libor Křelina, Vaňkát, Teslík, Pechar, Lev, Šindelář, Kovařík, Zajíc.

Pořadí: 1. Řečany 4, 2. Polepy 3, 3. Chvaletice 3, 4. Butabi 3, 5. Býchory 2, 6. Krampol 1, 7. Přelouč 0.
Program 3. kola, neděle: Přelouč – Polepy (15), Býchory – Chvaletice (19.30, Stap), Butabi – Krampol (20.30, Stap).