O poznání lépe se jim vedlo v druhém utkání v Sokolově, kde zvítězily, a tím si pojistily své celkově druhé místo v soutěži. To jim sice zaručuje postup do kvalifikace o extraligu, ale jelikož většina kádru v dorostu končí, Pečky tuto možnost odmítly.

Ústí n. L. – Sokol Pečky 83:61

Domácí družstvo bylo od úvodních minut aktivnější jak v obraně, tak i útoku a potvrdilo své dominantní postavení v soutěži. Mladým pečeckým basketbalistkám se tentokrát příliš nedařilo. Přísnější měřítko snese pouze Lenka Šípová, autorka 32 bodů, ostatní hráčky zaostaly za svými možnostmi.

Body: Šípová 32, Katrnošková 10, Mazurová 8, A. Frohlichová 5, Curýová 4, Rokytová 2. Šestky: 19/10:9/4, trojky: 7:3, fauly: 10:16. Čtvrtiny: 28:18, 14:13, 23:16, 18:14.

Sokolov – Sokol Pečky 50:58

Pečky si vytvořily v první čtvrtině desetibodový náskok. Ten se ukázal pro další vývoj zápasu jako rozhodující. Obě družstva měla v průběhu celého zápasu problémy s překonáním obrany soupeře. Hostům příliš nevycházela ani jindy tradičně silná zbraň, střelba z dálky.

Body: L. Šípová 26, Mazurová 10, Rokytová 8, Curýová 5, Katrnošková 4, Vavrošová 3, A. Frohlichová 2. Šestky: 12/8:14/8, trojky: 8:2, fauly: 13:10. Čtvrtiny: 10:21, 6:6, 20:16, 14:15.