Suverénně nejlépe si vedla Natálie Olivová, která dokázala jako jediná z Kolíňáků připsat na konto Středočeského kraje plný počet bodů. Svěřenkyně Martina Radikovského si ve výškařském sektoru vedla skvěle, když na první pokud zdolávala výšky až do 162 cm a stále se držela na prvním místě. Na 165 cm uspěla napodruhé a v tu chvíli zůstala v soutěži už jen s Jihomoravankou Horváthovou, která ale měla horší zápis. Definitivně o svém vítězství rozhodla kolínská závodnice druhým úspěšným pokusem na 168 cm, čímž vyrovnala i své osobní maximum. V rámci přípravy na vícebojařský šampionát absolvovala i běh na 60 m překážek v čase 9,58 s.

Druhý nejvyšší počet bodů v utkání, v němž bodoval vždy jediný závodník za každý kraj, připsali členové smíšené štafety na 6x200 metrů, ve které startovalo hned pět závodníků našeho klubu - Kristýna Šlehubrová, Jana Šafránková, Tomáš Konvalina, Tadeáš Zákora a Jiří Šámal - a která skončila třetí za 2:33,30 min. Výbornou čtvrtou příčku pak vybojovala v běhu na 60 metrů Jana Šafránková za 7,98 s, kvalitní čas 8,11 s zaběhla i Kristýna Šlehubrová. Šesté místo obsadil ve skoku vysokém Stanislav Bělka, který zdolal 173 cm, osm bodů za 7. místo ve finále běhu na 60 metrů v čase 7,52 s vybojoval Jiří Šámal.

Stejný počet bodů získala pro Středočeský kraj v běhu na 800 metrů v novém osobním rekordu také Vanessa Adamcová za 2:25,43 min. Šest bodů vybojoval v běhu na 60 metrů překážek Tomáš Konvalina, který proťal cílovou čáru v čase 8,65 s, Josef Šedivý zaběhl čas 9,00 s. Posledním bodujícím dvěma body byl pak v závodě na 300 metrů Tadeáš Zákora, který absolvoval tuto trať v čase 39,34 s.