KINGSPAN KRÁLOVŠTÍ SOKOLI  - BC GEOSAN KOLÍN

V týmu trenéra Peterky již nenalezneme Jana Jiříčka, který se s vedením dohodl na ukončení spolupráce.

V mužstvu Sokolů nalezneme nového rozehrávače, Srba Pedu Stamenkoviće, který má za sebou zatím jediné utkání, v tom však ukázal, že zvládne dirigovat hru svého týmu bez větších problémů. Dalšími výraznými jmény jsou Sedmák s Lošonským, tato dvojice hráčů se slovenským pasem vládne v podkošovém prostoru.

Jedním z hlavních úkolů týmu Medvědů bude zastavit právě produkci této dvojice, kterým sekundují hráči z perimetru, Rikalo a Canda, tedy poslední dva cizinci v královehradeckém dresu. Z českých hráčů dostává nejvíce prostoru nadějný Martin Kolář spolu s Petrem Andresem a Tomášem Hamplem, který se svými 213 centimetry nalézá velké uplatnění.

 

Medvědy tak zajisté nečeká nic lehkého, ale nic jiného než vítězství se od svěřenců trenéra Beneše v tomto utkání s posledním celkem tabulky neočekává.

Názory před utkáním

Pavel Beneš (trenér BC GEOSAN Kolín):  "Výsledky z poslední doby ukazují, že se Hradec Králové nechce usadit na posledním místě tabulky a chce sbírat další vítězství v Kooperativa NBL. My uděláme vše pro to, abychom si zpět do Kolína přivezli vítězství, které by nám velmi pomohlo v boji o účast ve skupině A1."

Absence Kolína:

Tomáš Merta (koleno), Michal Vocetka (koleno)

Historie vzájemných zápasů čtěte ZDE: 

Odkaz na Tvcom.cz: ZDE: 

Odkaz na LiveStats: ZDE: