VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Ostatní sporty

včera 17:57

Kossányiovou zlákal Krakow

Příbram – Volejbalistka Andrea Kossányiová si po roce znovu zahraje polskou ligu. Rodačka z Příbrami bude nastupovat za Krakow, šestý tým uplynulé sezony, do kterého přestoupila z Prostějova.

16.7.2018

Česká sprinterská štafeta s Hamplem a Jírou pátá ve finále světového šampionátu

Kolín - V uplynulém týdnu bojovali nejlepší mladí atleti z celého světa ve finském Tampere na juniorském šampionátu naší planety. Českou republiku na tomto mistrovství reprezentovali také dva kolínští sprinteři Štěpán Hampl a Stanislav Jíra spolu se svým trenérem Antonínem Morávkem.

11.7.2018

Kateřina Šafránková má limit na „Evropu“

Kolín – Loňská nejlepší sportovkyně Kolína Kateřina Šafránková, která je sice stále členkou T.J. Sokol Kolín-atletika a připravuje se v domácím prostředí atletického stadiónu Mirka Tučka v Borkách, obléká letos po přestupu na atletických soutěžích dres pražské Dukly, a tak již nemůže usilovat o obhajobu loňského ocenění.

10.7.2018

Na vítězství jsem před závodem nepomýšlela, prohlásila šampionka Fabiánová

Morzine (Francie) /FOTOGALERIE/ – Evropský šampionát extrémních překážkových běhů Spartan Race se uskutečnil v sobotu ve francouzském horském středisku Morzine. Nejlepším Evropanem se stal v čase 2:57:27 Rus Sergej Perelygin. Mezi ženami počtvrté v řadě kralovala Zuzana Kocumová z Liberce, která závod dokončila v čase 3:20:48. Své nominované reprezentanty měl i Středočeský kraj.

9.7.2018

Papoušek se hlasitě připomněl při Velké ceně Hořovic

Hořovice - V rámci Českého skokového poháru se po několikaleté odmlce radoval z vítězství Jiří Papoušek. Nejlepší výkon podal tento jezdec při Velké ceně Hořovic, která se konala v neděli 8. července. Do poslední chvíle však nebylo rozhodnuto…

8.7.2018

Republikový šampionát v časovce byl pro středočeské barvy úspěšný

Račice – Skvělé zprávy přišly z Račic, kde se konalo cyklistické Mistrovství České republiky v časovce. Středočeské barvy úspěšně reprezentovali závodníci z Mladé Boleslavi a Příbrami, kteří dohromady získali čtyři cenné kovy a další vynikající umístění.

7.7.2018

Král ani Vítek se do finále mistrovství Evropy neprobili

Kolín - Pátek 6. července byl dnem D pro dva kolínské atlety na mistrovství Evropy do 17 let v maďarském Györu.

7.7.2018

Tenis na travnatém povrchu jako na Wimbledonu? Překážkou je cena

Střední Čechy – Nejprestižnější tenisový turnaj Wimbledon je v plném proudu. Nejstarší tenisové klání se hraje na travnatém povrchu; pokud byste si ale i vy chtěli zahrát tenis na tomto typu povrchu, nejspíše by vám trvalo velmi dlouho, než byste takový kurt našli – pokud vůbec.

3.7.2018

Šest medailí z letních mistrovství ČR žáků v plavání

Kolín - Plavci Sportovního oddílu plavání Kolína mají za sebou Letní mistrovství České republiky staršího a mladšího žactva.

3.7.2018

Zdeněk Jirkovský: Sázím hodně podle citu

Kolín /ROZHOVOR/ – Zatímco fotbalový šampionát v Rusku nemá výraznou osobnost, jarní část Tip ligy takovou měla. Vítězem se stal Zdeněk Jirkovský, který se svými parťáky ovládl i soutěž týmů. Fotbalista Býchor ovládl soutěž s náskokem tří bodů.

3.7.2018

Třetí kolo 1. ligy kolínským atletkám i atletům svědčilo

Kolín - Hodně vydařené bylo pro kolínské atlety a atletky v poslední červnový den 3. kolo prvoligové soutěže.

2.7.2018

Kolínští plavci zářili na mezinárodních závodech v Kamenz

Kolín – V německém městě Kamenz se konal 8. ročník mezinárodních závodů v plavání „International Sprintmeeting“.

29.6.2018

V Kolíně budou opět závodit Amazonky

Kolín - Poslední červnový víkend se do Kolína sjedou Amazonky z širokého okolí. Již po dvacáté druhé.

28.6.2018

Kolínským střelcům medaile neunikly

Kolín - Trochu netradičně v neděli se na poděbradské střelnici konal Polabský pohár a kolínští střelci se opravdu neztratili. V kategorii mužů a disciplíně LM60 skončil na třetím místě Václav Šmíd s nástřelem 587 bodů.

27.6.2018

Kolínští atleti zářili, důkazem jsou čtyři zlaté placky

Praha - Letošní gigant, tedy mistrovství České republiky dorostu a juniorů, hostil stadion pražské Dukly na Julisce. Ze Sokola Kolín-atletika se ho zúčastnil rekordní počet 34 závodníků a hned první den šla do boje řada kolínských medailových šancí. A téměř všichni dokázali své naděje proměnit ve skutečnost a Sokol Kolín-atletika se dostal do čela medailového pořadí všech českých oddílů.

26.6.2018

Spartani z Kolína a Kutné Hory v Koutech dominovali

Střední Čechy /FOTOGALERIE/ – Série extrémních překážkových závodů Spartan Race pokračovala o víkendu ve Skiareálu Kouty v Jeseníku, kde se v sobotu běžela delší distance Super (16 km) a v neděli pak Sprint (9 km).

26.6.2018

Wimmer: Froome? Sagan je nejlepší na světě!

Plzeň – Na západě Čech proběhlo cyklistické mistrovství České republiky a Slovenska. Zúčastnili se ho i závodníci z Příbrami, kteří však doplatili na zdravotní problémy svých tahounů a na přední příčky v závodě, který ovládl hvězdný Peter Sagan, nedosáhli.

25.6.2018

Historická událost: Freestyle motokrosař Libor Podmol přeskočí dům!

Benešov - Libor Podmol se jako vůbec první český freestyle motokrosař rozhodl přeskočit rodinný dům. Něco podobného přitom doposud žádný český akrobat na motocyklu nezkoušel. Velká událost pro domácí sportovní scénu se uskuteční 28. června a půjde o nemovitost kousek od Benešova. Dům pro tyto účely byl vybrán přední českou realitní společností. „Jsem nadšený, protože podobnou výzvu jsem chtěl už delší dobu zrealizovat. Bude to velké zpestření rozjeté sezony a zároveň to beru jako skvělou přípravu na letní X-Games,“ říká Podmol, loňský vicemistr světa.

25.6.2018

Mladí atleti získali na republice devět medailí. Z toho čtyři zlaté

Kolín - Letošní gigant, tedy mistrovství České republiky dorostu a juniorů, hostil stadión pražské Dukly na Julisce. Ze Sokola Kolín-atletika se ho zúčastnil rekordní počet 34 závodníků a hned první den šla do boje řada kolínských medailových šancí.

22.6.2018

Filip Zahradníček: Největší čest byla bránit Welsche

Kolín – Když se jako šestiletý rozhodoval, který ze sportů by se mu líbil, nejvíce Filip Zahradníček tíhnul k basketbalu. Pohyb mu koloval v krvi již od narození.

22.6.2018

Ostuda: Kolínští zápasníci museli bojovat proti sudím

Kolín – Pouze dva zápasníci z Kolína vyrazili na otevřené mistrovství Slezska v Ju-Jutsu – Silesia open do Myslowic. Filip Veselý a Jan Škarka se představili ve dvou kategoriích.

21.6.2018

Lukáš Novotný skončil druhý, spokojený přesto nebyl

Kolín – Plzeň se opět stala cílem kolínských sportovních střelců, kde se konalo třetí kolo kontrolních závodů reprezentace, dále kontrolní sledovaný závod a dorostenecká letní liga mládeže.

21.6.2018

Ve Starém Kolíně se budou hrát debly

Starý Kolín – Tenisový klub LTC Starý Kolín pořádá v sobotu 30. června tradiční turnaj ve čtyřhře.

21.6.2018

Lukáš Kosík se dostal do reprezentačního výběru

Kolín – Odchovanec kolínského basketbalu Lukáš Kosík je dalším hráčem Medvědů, který se dostal do reprezentačního výběru. Byl vybrán do týmu kadetů U17. O své místo v dresu se lvíčkem na prsou bude bojovat od 24. do 26. června v Poděbradech pod vedením trenéra Luboše Bartoně.

20.6.2018

Blbej den kraloval na písku pod vysokou sítí

Červené Pečky – Parádní počasí, skvělé výměny, dramatické souboje. Takový byl poslední ročník turnaje v plážovém volejbalu smíšených trojic, který se uskutečnil v zámeckém parku v Červených Pečkách.

20.6.2018

Plavci získali 34 medailí

Kolín – Pro kolínské plavce začala druhá, důležitější část sezony. V Kladně proběhl krajský přebor staršího žactva, jedna z posledních možností kvalifikovat se na mistrovství České republiky.

20.6.2018

Atletické žákyně míří za titulem, žáci si boj zkomplikovali

Kolín - Ke druhému kolu letošního přeboru Středočeského kraje družstev staršího žactva se sjelo celkem 26 týmů chlapců a děvčat na berounský stadión.

19.6.2018

Osm Kolíňáků reprezentovalo na mezikrajovém utkání staršího žactva

Kolín - Druhým nejkvalitnějším závodem pro kategorii staršího žactva je letos po mistrovství České republiky, které čeká žáky až v září, bezesporu mezikrajové utkání.

19.6.2018

Poslední kolo Tip ligy vyhrál Jaroslav Pačes

Kolín – Poslední kolo jarní části Tip ligy přineslo pořádnou zápletku. O vítězi musela rozhodnout až první chyba ve dvanáctém kole.

18.6.2018

Kolínští sprinteři skvělí na juniorském mezistátku

Kolín - Atletický stadión ve Vyškově hostil letošní mezistátní utkání juniorů a juniorek Česká republika – Polsko – Maďarsko – Slovinsko – Slovensko. Do českého výběru byli nominováni také dva kolínští sprinteři Štěpán Hampl a Stanislav Jíra a oba si vedli výborně.

18.6.2018

Slaný chystá na středu plochodrážní extraligu, klub ocení legendy

Slaný – Nejvyšší tuzemská soutěž plochodrážních týmů bude mít své čtvrté pokračování ve středu 20. června od 18:00 hodin na slánském stadionu.

18.6.2018

Sprinteři mají novou nakloněnou rovinu

Kolín – Při zahájení mistrovství České republiky mládeže ve vícebojích byla na atletickém stadiónu Mirka Tučka v kolínských Borkách slavnostně otevřena 90 metrů dlouhá nakloněná rovina, která byla vybudována v rámci grantového programu TPCA pro Kolínsko.

16.6.2018

LAKROS: Červené Pečky obsadily konečné čtvrté místo

Kolín – Na fotbalovém hřišti Štítarského SK se odehrálo finále prvního ročníku soutěže Field Lacrosse Cup, kterého se zúčastnila mužstva SKL Jižní Město, Wild Boars Šumava, Ravens Brno a tým Knights Červené Pečky, který byl organizátorem celé soutěže.

14.6.2018

V Červených Pečkách se sejdou vyznavači plážového volejbalu

Červené Pečky – V červnu každého roku je to stejné. Zemědělci plánuji žně, děti se těší na prázdniny a příznivci plážového volejbalu na turnaj v Červených Pečkách. Ten v zámeckém parku startuje v pátek odpoledne a pokračuje do sobotních odpoledních hodin.

14.6.2018

Mladí Medvědi získali v mezinárodní konkurenci bronz

Kolín – Parádního úspěchu dosáhli na mezinárodním turnaji v Brandýse mladí basketbalisté Kolína (U12). V konfrontaci špičkových celků nejen z České republiky, ale i Maďarska, obsadili třetí místo.

14.6.2018

Atletické mladší žactvo získalo na přeboru kraje devět medailí

Kolín - Na vlašimském stadiónu se uskutečnil letošní krajský přebor jednotlivců v kategorii mladšího žactva.

13.6.2018

Miroslav Sodoma: Letošní sezona byla zvláštní

Kolín /ROZHOVOR/ – Mají za sebou specifickou sezonu. Museli se vypořádat s některými nástrahami a novinkami, které by třeba jiného vykolejily. Basketbalisté Kolína se ale ke všem problémů postavili čelem, za což byli odměněni. Posedmé za deset let v nejvyšší soutěži postoupili do play off.

12.6.2018

Oslabené atletky vyhrály ligové kolo, atleti skončili čtvrtí

Kolín - Druhé dějství letošní 1. ligy atletických družstev mužů a žen hostil stadión generála Klapálka v Novém Městě nad Metují. Ačkoli kolínští muži i ženy nastupovali výrazně oslabení, utkání nakonec dopadlo nad očekávání dobře.

12.6.2018

Dvanácté kolo Tip ligy vyhrál Marek Zrivka

Kolín – Vzhledem k tomu, že sedm hráčů mělo shodný počet 13 bodů, musela o vítězi dvanáctého kola rozhodnout supertrefa. Díky tomuto pomocnému kritériu se z výhry raduje Marek Zrivka ze Zásmuk.

11.6.2018

Mezinárodní festival běhu: Kučera slavil hattrick

Kolín /FOTOGALERIE/ – Běžecký závod na 7 a 15 kilometrů doprovodil hudební festival Kmochův Kolín. Běžci startovali v sobotu v deset hodin od chrámu sv. Bartoloměje a probíhali kolem zaplněného Karlova náměstí, kde zrovna dětem zpíval Jaroslav Uhlíř. A startovací výstřel nevypálil nikdo jiný než kolínská kladivářka Kateřina Šafránková.

11.6.2018

Skvělé představení kolínských atletů na mezistátku

Kolín - Rekordní pětičlenné zastoupení měla kolínská atletika na mezistátním utkání dorostu do 17 let Slovinsko – Maďarsko – Slovensko – Česká republika ve slovinské Ptuji.

10.6.2018

Kolínské sportovní dny skončily. Titul obhájila 3. ZŠ

Kolín /FOTOGALERIE/ - Před posledním dnem soutěží bylo jasné, že v závěrečných dvou odvětvích – basketbalu a cyklistice, si to o primát nejsportovnější školy kolínského regionu rozdají kolínská „trojka“ a „sedmička“, mezi nimiž byl minimální rozdíl 2,5 bodu. 

8.6.2018

Kolínské sportovní dny mají za sebou čtvrtý den

Kolín /FOTOGALERIE/ - Čtvrtý den soutěží Kolínských sportovních dnů byl nejnabitější, neboť proběhla a zároveň byla i dokončena hned čtveřice sportovních odvětví.

7.6.2018

Kolínské sportovní dny pokračovaly třetím dnem

Kolín - Třetí den soutěží Kolínských sportovních dnů ZŠ 2018 patřil tradičně kolektivním sportům a proběhl opět za krásného počasí, které si ale užili pouze malí fotbalisté z 1.-5. třídy, zatímco basketbalisté kategorie 6.-7. třída a florbalisté v turnajích chlapců ze 6.-7. a 8.-9. třídy bojovali v halách.

7.6.2018

Do extraligy chyběla jedna výhra

Kolín – Měli jedinečnou možnost postoupit do extraligy, mezi elitu se jim nakonec postoupit nepodařilo. Basketbaloví junioři Kolína U19 v kvalifikaci obsadili třetí nepostupové místo.

7.6.2018

Středočeský kraj přivítá Olympijský běh, v celém Česku poběží desítky tisíc lidí

Střední Čechy - Blíží se největší běžecká událost v České republice. Přes 80 tisíc běžců, mezi nimi i mnoho olympioniků, vyběhne ve středu 20. června přesně v jeden okamžik na tratě závodů T-Mobile Olympijského běhu po celé zemi. A pozadu nebude ani Středočeský kraj, v němž se poběží hned na devíti různých místech. Registrace do závodů probíhají do 11. června na www.olympijskybeh.cz.

7.6.2018

Německá stavitelka připravila na poděbradském kolbišti ostrý test

Poděbrady /FOTO/ - Pestré překážky, komplikované obraty a konkurence těch nejlepších. Mladí parkuroví jezdci první červnový víkend soutěžili v Poděbradech na tratích připravených německou stavitelkou Christou Heibach, která má zkušenosti z olympijských závodů a nespočtu velkých cen po celém světě, patří proto mezi absolutní špičku.

7.6.2018

Ve Velkém Oseku se sejdou mladí baseballisté

Velký Osek – Na fotbalovém hřišti ve Velkém Oseku se v sobotu uskuteční baseballový turnaj dětí kategorie U8 (ročník 2010 a mladší).

7.6.2018

Finále lakrosu se hraje v sobotu ve Štítarech

Kolín – Na fotbalovém hřišti Štítarského SK se uskutečnilo již mnoho bitev. V sobotu dojde k další, nebude to však bitva fotbalová, ale lakrosová. Čtyři týmy zde odehrají finále Národní ligy.

6.6.2018

Střelci získali tři zlaté a jednu bronzovou medaili

Kolín – Sezona sportovních střelců je v plném proudu. Svědčí o tom další porce závodů, jichž se kolínští střelci zúčastnili. Nejprve bojovali o medaile v Hradci Králové, druhý den v Josefově Dole.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT