Při bočním nárazu vozidel byly zraněné tři osoby. Obě vozidla se dostala mimo komunikaci, jedno skončilo za krajnicí, druhé v poli. Řidička jednoho z automobilů byla po nehodě v bezvědomí, navíc zůstala v autě zaklíněná. S jejím vyproštěním tak musely pomoct jednotky hasičů z Kolína a Českého Brodu, a zároveň dobrovolní hasiči z Peček. "Hasiči pomohli dostat ven z auta poraněnou řidičku za pomoci páteří desky, kterou následně předali do péče letecké záchranné služby, “ potvrdila výjezd tisková mluvčí hasičů Vladimíra Kereková s tím, že následně ještě pomocí hydraulického vyprošťovacího zařízení osvobodili z druhého auta další posádku, kde byl uvězněný řidič a spolujezdkyně. Poté ještě provedli úklid místa havárie a protipožární opatření a v 11.46 se vrátili na základnu.

Petra Effenbergerová z tiskového oddělení Zdravotnické záchranné služby Středočeského kraje pak ještě doplnila, že na místo vylétaly dva vrtulníky záchranné služby, jeden transportoval řidičku se středně těžkými zraněními pánve po ošetření lékařů do pražské nemocnice na Vinohradech, a druhý se vrátil zpět na stanoviště do Hradce Králové prázdný. „Rozsah zranění dalších dvou účastníků nehody nebyl už tak vážný. Jeden měl poraněnou kyčel, druhý zlomenou dolní končetinu," vysvětluje situaci tisková mluvčí a dodává, že tito zranění byli po ošetření převezeni do kolínské nemocnice. 

Příčina vzniku nehody ještě není známá, podle tiskové mluvčí Středočeské policie Lucie Novákové je nadále v šetření. Alkohol nebyl zjištěn ani u jednoho účastníka nehody, provoz v místě střetu nebyl omezený, policie řídila dopravu kyvadlově. 

| Video: Youtube