Ve tři hodiny ráno si vybral silnici mezi obcemi Bělušice a Jelen. A jak tušíte, nedopadlo to z jeho hlediska nejlépe.

Jednadvacetiletý mladík nejprve sjel ze silnice a vjel do silničního příkopu. Poté narazil do oplocení jednoho z domů. „Řidič uvedl, že mu do cesty vběhla srna,“ uvedla Petra Čimová z kolínské policie.

To ale kaskadérovi nezabránilo v další jízdě. Rozjel se směrem na Konárovice. Tam ovšem nedojel. Po ujetí přibližně dvě stě metrů nezvládl pro změnu levotočivou zatáčku. Opět se ocitl mimo vozovku. Tentokrát už ovšem neodjel. „Narazil do pařezu a vozidlo zůstalo nepojízdné,“ pokračovala mluvčí kolínské policie.

Že by zavolal někomu známému o pomoc nebo případně policii? Ani náhodou. Rozbitý vůz nechal na pařezu neuzamčený i s klíčem v zapalování.

Šel ke svému domovu s tím, že si druhý den ráno přijede vyzvednout? Kdepak. Zamířil do Přelouče na zábavu. Po cestě jej zřejmě osvítilo, protože až z místa zavolal na policii. Ovšem ne že by havaroval. „Oznámil, že mu automobil někdo odcizil,“ popsala Čimová.

V tom případě policisté nemohli zjistit, zda pil alkohol už před jízdou. Policie proto událost šetří jako „obyčejnou“ dopravní nehodu.