Automobil nedal přednost
Kolín – Vozidlo značky Škoda Felicia jelo z Pražské ulice do ulice Benešova, když nedalo přednost po hlavní silnici jedoucímu automobilu značky Ford. „Vozidlo bylo odmrštěné do Mercedesu, který stál v levém odbočovacím pruhu,“ vysvětlila mluvčí kolínských policistů Martina Fejfarová, co se stalo poté. Podle jejích slov se dopravní kolaps nedaleko kolínské křižovatky Modrý bod obešel bez zranění kohokoli z cestujících či kolemjdoucích a za nehodu také podle provedené dechové zkoušky nemůže požití alkoholu před jízdou. „Příčiny a okolnosti nehody jsou předmětem dalšího šetření,“ dodala ještě Martina Fejfarová.

Narkoman obtěžoval okolí
Kolín – Problémové narkomana z Kolínska museli z nádražní haly vykázat městští strážníci. Muž se povaloval v čekárně pro cestující, okolo něj byl nepořádek. O vykázání bezdomovce požádala kolínské městské policisty členka ostrahy vlakového nádraží.


Mařili zákazy řízení
Kolínsko – Zákaz řízení na 36 měsíců porušil sedmatřicetiletý muž, když usedl na motocykl. Stejného prohřešku se dopustil i třiatřicetiletý muž, který opakovaně řídil auto, přesto, že nesměl. Od roku 2016 byl za čin odsouzený třikrát.

Pátrají po výtržníkovi
Kolín – Neznámý pachatel před druhou hodinou 16. října shodil na zem motocykl zaparkovaný v ulici Rimavské Soboty. Pomozte policii vypátrat viníka.

Injekce ležely u hřbitova
Kolín – U hřbitova u pouliční lampy byly rozsypané injekční stříkačky. Na místo se dostavila hlídka městské policie a nebezpečný materiál odstranila.

Ženu pod vlivem neposlechly nohy
Kolín – V prostoru autobusové zastávky Na Louži ležela žena, která byla pod vlivem alkoholu. Žena žijící na ubytovně měla na hlavě krvácivé poranění a s hlídkou komunikovala velice omezeně. Podle mluvčí strážníků Heleny Honkiszové si stěžovala, že ji neposlouchají nohy. Na místo byla přivolaná RZS, ta si ženu převzala a ošetřila ji.