Pomozte najít bezohledného řidiče crossové motorky

Pečky – Neznámý řidič v úterý 29. srpna po 15 hodině srazil třiačtyřicetiletou ženu, která přecházela po přechodu ve Slavkovského ulici. Řidič jel směrem od Ratenic na Pečky. Žena byla z místa s těžkým zraněním převezená do Vinohradské nemocnice. „Motocyklista z místa odjel, aniž by zraněné poskytl první pomoc. Jeho spolujezdkyně z místa kolize odešla neznámo kam,“ řekl mluvčí policie Michaela Nováková. Řidiči motorky hrozí za ublížení na zdraví a neposkytnutí pomoci trest odnětí svobody až na pět let. Pomozte ho policii nalézt. Informace můžete sdělit osobně na Dopravní inspektorát Kolín nebo kontaktovat vyšetřovatele na čísle 974 874 581 či volat linku 158.

Objevili černou skládku

Kolín – Městští policisté v Kolíně objevili další černou skládku. Tentokrát se v ulici Spojovací povaloval stavební materiál. Vyhozené cihly strážníci zdokumentovali a věc předali městskému úřadu.

Opilého s rozbitou hlavou zachránil kolemjdoucí

Kolín – Všímavý občan objevil v ulici Na Magistrále opilého muže, který se povaloval na ulici a na místo zavolal strážníky. Strážníci přijeli na místě, kde našli muže z Komárna ve značné opilosti. „Muž nereagoval na podněty a měl krvavé zranění na hlavě,“ řekla mluvčí strážníků Helena Honkiszová. Strážníci proto na místo zavolali záchranku a ta si muže převzala a převezla ho do nemocnice na ošetření.