Odpoledne se na nadjezdu v Kolíně srazila dvě osobní auta. V tomto případě se vše naštěstí obešlo bez zranění. Šlo takzvaně o plechy. Důvod? Nedodržení bezpečné vzdálenosti.

Takové štěstí už neměl motorkář v Jateční ulici v Kolíně. Podle svědků nejel ve městě předepsanou padesátkou. Čelně narazil do zadního boku fabie. Po střetu letěl několik metrů vzduchem. Na místo ihned vyjela záchranka a hasiči. Lékaři pak pacienta převezli do nedaleké kolínské nemocnice. "Měl tržnou ránu na hlavě a podezření na zlomeninu horní končetiny," uvedl Petr Mach ze středočeské záchranky.

Podle policie jela řidička fabie ulicí Jateční a poté začala odbočovat vlevo na parkoviště. Za ní ve stejném směru jel sedmnáctiletý motocyklista. Nedodržel bezpečnou vzdálenost a narazil do již odbočujícího auta.

Nehoda samozřejmě lákala mnoho přihlížejících ze strany kolemjdoucích. Nebyli však zřejmě jediní koho karambol upoutal pohledem. Možná mezi ně patřil i řidič jiného osobního automobilu. Ten jen o padesát metrů dál nedal na křižovatce přednost jinému automobilu a došlo k další srážce. Policie se tak po zdokumentování první nehody přemístili k další.